Wpis z mikrobloga

@Mashiro: nie wiem czy coś się zmieniło ale ok 10msc temu trzeba było pokazać albo kartę z sort code i numerem albo jakiś list/wyciąg/umowa cokolwiek z imieniem i nazwiskiem + danymi konta. Jak pokazałem jakiś kwit z banku z numerem i sort codem ale nie było nigdzie mojego imienia i nazwiska to odrzuciła. Revolut też nie przeszedł. Nie można też było się posłużyć aplikacją w telefonie. Musiało być coś na piśmie.
Już się trochę pogubiłem () @ostatni_wolny_login w takim razie co powinienem zrobić? Trochę lipa z tym kontem bankowym,szczególnie że się nastawiłem na pracę w Asosie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po jakimś czasie na pewno założyłbym konto w Lloyds.
@Mashiro: zadzwoń do nich albo napisz na fejsie że szukasz pracy w Next. Dwa magazyny są na Manvers (z Wombwell jest śmiesznie blisko, z Barnsley też spoko dojazd, nawet z Doncaster) i dwa w South Elmsall (z Barnsley słabo tam z dojazdem ale to spore miasto i tam można mieszkać, myślę że tutaj @sorek moze dobrze pomóc). Nie wiem jak teraz z przyjęciami czy przez agencję czy od razu pod firmę