Wpis z mikrobloga

Wpis otwarty do użytkownika @Lapidarny

Dlaczego nie uszanowałeś wyboru społeczeństwa tagu #katowice i podmieniłeś tło tagu, które było przeze mnie zgłoszone, zatwierdzone i opublikowane? Wisiało może jeden dzień po czym postanowiłeś napisać do @a__s i podmienić tło?

Dlaczego dwa dni temu usunąłeś wpis, w którym Ci to wypomniałem, gdzie jedyna odpowiedź jaką dostałem od Ciebie w tamtym wpisie to "xDDDD już gadałem z @a__s" (cytowane z pamięci).

Wpis gdzie było głosowanie: https://www.wykop.pl/wpis/40437337 z moją argumentacją i propozycją.

Jeżeli ktoś ma dodatkowe propozycje co to tekstu, samego tła to bardzo proszę o komentarz. Dziękuję.

Wzywam potencjalnych zainteresowanych i przepraszam za spam: @W33D420, @MondryPajonk, @Freakz, @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII, @nie_mowie_po_kociemu, @WkocuNaKacu, @caribbean, @Krx_S, @Pas-ze-mna-owce, @nutellowy, @Snaken, @MondryPajonk, @RoeBuck, @Kashaa, @samot, @PanKracy582, @Asteroida, @Bander22, @TulipanowyPostumentMelodii, @WkocuNaKacu, @klantik, @TheMan, @tereferee, @przemek6085, @krak, @Jf_Sebastian

#katowice #mikroafera #wykopseriousbusiness
Pobierz Brydzo - Wpis otwarty do użytkownika @Lapidarny 

Dlaczego nie uszanowałeś wyboru s...
źródło: comment_ZclTb9UUDKpMxJlUgic5q7ba7yFNbskx.jpg
  • 55
@Brydzo: wpis otwarty

Jak masz propozycje co do zmian to je wprowadź, nie jestem ani właścicielem tagu ani nikim innym. Skoro bylem w stanie zmienić Twoj opis czy obrazek to Ty możesz dokładnie to samo zrobić xD I nie wiem o co ta spina.

Pozdrawiam serdecznie