Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@windwalker03
@Jestem_Tutaj

Znam takich znawców whiskaczy. Eee label nie dobry, ten nie dobry ten za 3stowy dobry kurllla.

Zamieniłem kiedyś butelkami whiskacze, nawet się nie skapnal. Nie wiem jak Wy, ale ja nie widzę różnicy między sikaczami, ale przynajmniej nie owijam tego w bawełnę. Najbardziej nie lubię takich co #!$%@? ten dobry ten nie, a nie rozpozna smaku bez podglądania. Mam nadzieję, że to nie i Was
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: z Colą to czy Red Label czy Single Malt za 400 pln smakuje tak samo...


Ależ to jest nieprawda.
Dlaczego ten komentarz ma tyle plusów? Niesłusznie. Nasłuchali się jakichś bzdurnych stereotypów i powtarzają.
Różne whisky zmieszane z colą smakują bardzo różnie, dlatego ludzie kupują różne whisky. Ja jebię.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: to samo mam. Zresztą nie tylko ja. W pracy nieraz żartujemy jak ktoś przyniesie z kontrahentów red labela, że to pewnie cały czas ta sam butelka krąży co ją co jakiś czas komuś dajemy by się pozbyć :P
Jak dla mnie to po red labelu gwarantowana zgaga i złe samopoczucie. Są nawet tańsze whisky, które są dużo lepsze i nie powodują u mnie takich efektów.
  • Odpowiedz