Wpis z mikrobloga

Tak jak przewidziałem, w Niedzielę Wielkanocą muzułmanie dokonali zamachu na katolików. Zginęło 156 osób, ponad 400 zostało rannych. Mamy rok 2019, wiemy tyle o świecie, wiemy jak powstawały religie, również te konkretne, a ludzie wciąż zabijają innych ludzi dla bożka wojny z pustyni. Tylko czekać aż jakiś katolik-oszołom będzie chciał się mścić i zrobi zamach na meczet i zginie kolejna setka ludzi - i tak ta karuzela #!$%@? będzie kręcić się w nieskończoność. Jahwiści nigdy nie będą żyć w zgodzie i będą zabijać się za różne teologiczne bzdury mimo, że w większości wierzą w to samo. Tak się kończy robienie z religii broni i zastępowanie religii naturalnej.

Żydzi tłuką się z chrześcijanami, chrześcijanie z muzułmanami, a muzułmanie z żydami.
#bekazislamu #bekazkatoli #rodzimowierstwo #religia #4konserwy #neuropa
MichalLachim - Tak jak przewidziałem, w Niedzielę Wielkanocą muzułmanie dokonali zama...

źródło: comment_leZz1cBNDVrVGJfjvflRBVbLlmgT2JfA.jpg

Pobierz
  • 20
@MichalLachim:

In the bullshit department, a businessman can't hold a candle to a clergyman. 'Cause I got to tell you the truth, folks: when it comes to bullshit - big-time, major-league bullshit - you have to stand in awe, in AWE of the all-time champion of false promises and exaggerated claims, religion. No contest! Religion easily has the greatest bullshit story ever told. Think about it: religion has actually convinced people
Mamy rok 2019, wiemy tyle o świecie, wiemy jak powstawały religie, również te konkretne, a ludzie wciąż zabijają innych ludzi dla bożka wojny z pustyni.


@MichalLachim: Zastanawiam się, kiedy te refleksje dojdą do etapu, gdy uświadomisz sobie, że funkcja religii nie wyczerpuje się wraz z ustanowieniem imperium międzygwiezdnego bądź detekcją grawitonu, bowiem jej funkcją nigdy nie było poznanie.
@yahoomlody: On też, jakby nie patrzeć, mordował z powodów religijnych. Zniknięcie religii spowodowałoby zniknięcie jednego powodu do morderstw - zawsze coś. Poza tym, nie mówię że trzeba być ateistą: patrz obrazek.

@Turysta_Onanista: Ależ ja krytykuję w tym poście tylko religie Abrahamowe, które są najbardziej rakotwórczymi religiami. Przypominam że ta grupa islamska, która dzisiaj dokonała zamachu na kościoły, rok temu wysadziła świątynię buddyjską.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichalLachim: muzłumanie zrobili zamach, ale oczywiście nie mogłeś się powstrzymać od krytyki i obrzucenia gównem chrześcijan. Jestem ateistą, ale jak widzę takie teksty to mi się niedobrze robi.
@Turysta_Onanista: Nie ma różnicy między wyznawaniem boga a zabijaniem? Dlaczego zabijają głównie Jahwiści? Już nie mówię ilu Indian wymordowali chrześcijanie i ilu Indusów wymordowali muzułmanie w przeszłości.

@Pouty: Mówię o ogólnym problemie, jeszcze niedawno chrześcijanin wysadził meczet.

@Lipathor: Na pewno byli to jacyś muzułmanie, bo byli samobójcy.

Agencja AFP podejrzewa, że zamach planowała już od jakiegoś czasu radykalna grupa muzułmańska NTJ (National Thowheeth Jama'ath), która powiązana była z zamachem
Nie ma różnicy między wyznawaniem boga a zabijaniem?


@MichalLachim: Tylko skąd taka myśl? We wpisie dałeś wyraz zdziwieniu, że pomimo postępu ludzie nadal wyznają religie abrahamowe. Moja uwaga dotyczyła tego, że nie masz się czemu dziwić, jako że główną funkcją jakiejkolwiek religii nigdy nie było poznanie świata lub polepszenie jakości życia, stąd postęp nie wyczerpuje jej roli.
Tylko skąd taka myśl? We wpisie dałeś wyraz zdziwieniu, że pomimo postępu ludzie nadal wyznają religie abrahamowe.


@Turysta_Onanista: Napisałem tak:

Mamy rok 2019, wiemy tyle o świecie, wiemy jak powstawały religie, również te konkretne, a ludzie wciąż zabijają innych ludzi dla bożka wojny z pustyni.


To chyba co innego?
@MichalLachim:

Tak jak przewidziałem, w Niedzielę Wielkanocą muzułmanie dokonali zamachu na katolików.

Gówno przewidziałeś, bo na Sri Lance zamachu dokonały prawie na pewno Tamilskie Tygrysy, a nie żadni muzułmanie. Jak się nie rozumie świata to się widać wierzy we wróżbiarstwo.