Wpis z mikrobloga

Tyle się naczytałem jaki ten Tinder zły, że kobiety z Tindera to jakiś wyższy poziom upośledzenia itd.
Postanowiłem sprawdzić, choć spotykam się z kimś i bardziej chodzi mi o obalenie mitu/przyszycie łatki takiej, jaka panuje na mirko.

Dodałem normalny opis, ani rakowy, ani uber śmieszkowy. Normalne zdjęcie ryja, ze 2-3 jakieś casualowe, tu z pieskiem, tu w gajerku, tam jakieś śmieszkowe. Opis w miarę konkretny, bo jakiś uber cudny nie jestem, to mówię może słowem pisanym coś nadrobię :D

Pierwszego dnia ze 30 dziewczyn mnie polubiło, 8 matchy. Z jedną od razu złapałem fajny kontakt. W sumie zamieniłem po kilka słów z sześcioma dziewczynami. Zero raka, każda w miarę sensownie pisała. Dzisiaj umówiłem się na spontanie na kawę z jedną z nich (już jestem po). Mega spoko dziewczyna, zresztą pozostałe też wydają się ok.

Że tak zapytam. O ch** Wam chodzi :D Oczywiście, jest gros dziewczyn, które wstydzą się tego, że są nieco tęższe, więc ukrywają to, co nie jest do końca ok, ale umówmy się, że faceci robią to samo. Jakieś zdjęcia robione bokiem, niepodawanie wzrostu itd. Ale mam wrażenie, że to jakiś margines i nadal podyktowane jest to chęcią poznania kogoś, a nie oszukania.

Taki protip, dla jednych oczywisty, dla innych nie. Szukajcie raczej dziewczyn z opisem, żeby wywnioskować czy macie jakieś wspólne zainteresowania. Jeśli macie chociaż jedno, to już jest pole do rozmowy.

#tinder
  • 36
  • Odpowiedz
@Bochun: Aha, czyli cała afera ma dowieść, że niezbyt urodziwi panowie nie mają szans u dziewczyn 10/10? No to spoko. Idę o zakład, że ten gość spokojnie jest w stanie kogoś poznać. Na pewno nie 10/10, no ale umówmy się, że świat jest tak skonstruowany. Dobieramy się na podstawie (głównie, choć nie tylko) powiedzmy poziomu atrakcyjności.
  • Odpowiedz
@Bochun: Może niech obniży wymagania. Poza tym serio, mam brzydszych znajomych, którzy mają normalnie dziewczyny/żony. Ten typ ma proste zęby, nie ma pryszczy. Bez przesady, że jest jakiś tragiczny.
  • Odpowiedz
@Bochun: No ale to w dwie strony działa. Przecież są dziewczyny, które też mają na 100% problem ze znalezieniem kogoś. Mordko, idę w zaparte, że ziom ze zdjęcia jak ogarnie lepsze zdjęcie, założy coś lepszego niż t-shirt i ogarnie fryzurę, to kogoś znajdzie.
  • Odpowiedz
Kobieta nawet najbrzydsza nie ma zadnych problemow ze znalezieniem facetow ale to wlasnie one wybrzydzaja bo zenskie odpady genetyczne 2/10 nie chca odpada 2/10 tylko normika 5/10 a najlepiej chada.


Ale ten koles nie jest 2/10 xD
  • Odpowiedz
przy przystojnym nagle umieja pisac zdania zlozone i przejmowac inicjatywe


Ty chyba z dziewczyną nigdy nie gadałeś, że takie #!$%@? gadasz xD Jak każdą laskę będziesz męczyć pytaniami typowymi do poznania na czacie to się nie dziw, że to będzie monolog a nie dialog. Pisać to sobie możesz na gadu-gadu a nie na apkach typu Tinder, albo spotkanie po 2-3 wymienionych zdaniach albo powodzenia ! Poznajecie się na żywo dzięki czemu unikasz
  • Odpowiedz
@Bochun: Albo masz jakąś strasznie niską samoocenę, albo jakieś inne kompleksy. Gwarantuję Ci, że gość ze zdjęcia ogarnie sobie kogoś jeśli ma cokolwiek pod kopułą.
  • Odpowiedz