Wpis z mikrobloga

Nadieżda Krupska byla szara myszka, nieatrakcyjna. Zyla z Leninem i skonczyla jako zenski betamyszkomat. Lenin znalazl sobie nowa dupe i jak sie Krupska zorientowala to postanowila odejsc zeby to on mogl zyc z kochanka! Rozumiecie to? Zostala jednak z nim bo ja poprosil. Akceptowala kochanke i nawet w trojke sobie gadali.
Szkoda mi jej bo to idealnie ukazuje jak koncza takie brzydkie, ciche typiary. Zwiaza sie z kims a pozniej on i tak sobie znajdzie lepsza. One z milosci to akceptuja. Dziewczyny nie robcie tak. Juz lepiej byc sama niz wierzyc ze bez dobrego wygladu uda sie stworzyc monogamiczny zwiazek z facetem.
#damskiprzegryw
heathermatarazzo - Nadieżda Krupska byla szara myszka, nieatrakcyjna. Zyla z Leninem ...

źródło: comment_NHErD2Xuy6HscwTXw3he5HY3wc2PQoaD.jpg

Pobierz
  • 15
@Duckmara wcale nie byla szczesliwa. Wiedziala ze nic ja lepszego nie spotka wiec zostala. Wszedzie sie z niej smiali albo wyzywali jak stalin. Pewnie sama siebie w myslach pocieszala jakie to szczescie ze jako brzydka znalazla kogos. Moze to niefajne ze jej bojfrend ma kogos ale chociaz sa razem xD