Wpis z mikrobloga

@korbixon: Dokładnie a nie przychodzi Ci taki polaczek pozujący na światowca co podpatrzył jakąś rzecz, która na zachodzie jest zwyczajnie normalna i niedroga albo wręcz dla biedaków i robi to samo w Polsce tylko oczywiście nadaje temu nie wiadomo jaką elitarną rangę i pieprzy jakie to nie jest super fajne a potem zarabia na innych polaczkach, którzy wierzą jakie to oryginalne. I masz później food trucki z hamburgerami za 30-40 zł,
@Czachaaa: to zależy gdzie. Gdybyś usłyszał ile trzeba płacić za miejsce na jakimś festiwalu to byś się nie dziwił czemu to tyle kosztuje. Gdyby restauracje płaciły miesięczną równowartość tego co płacą foodtrucki za miejsce na niektórych festiwalach to za wodzionke byś płacił 50 zł.

Nasrało tych foodtrucków i zawsze się znajdą chętni, więc organizatorzy zawsze mają full foodtrucków na różnego rodzaju spędach. Potem zaczyna się myślenie "aha, w zeszłym roku #!$%@?śmy
  • 187
@Dakkar duży Burger to ok 200g wołowiny, a Polsce bardzo dobrej jakości wołowina na burgerka będzie kosztowała z 6-8zl,dolicz do tego inne składniki i inne koszty i marze i wychodzi te 20zl. W kebabie masz mięso z budy z psem które kosztuje ze 2zl a lokal jest #!$%@? i mały i stąd różnica między 20 a 12zl
@KrakenFromKrakenowo: jak u siebie w mieścinie poszedłem na wypasionego burgera w ładnej restauracji, który przyniosła mi kelnerka (i nawet były frytki i sałatka do tego), to smakował beznadziejnie. Jeszcze miał 150g mięsa, a nie standardowe 200. To ja już wolę dostać w foodtrucku albo w jakimś małym lokalu tego burgera do ręki. Wolę odczuwać przyjemność z tego, jak to smakuje, a nie w jakim lokalu to jem.
Moda na foodtrucki jest
Burger z foodtrucka za 25zl to jakiś żart. Za 25zl to dostaje wypasionego burgera w ładnym lokalu który przynosi mi kelnerka na talerzu i mogę zjeść jak człowiek.


@KrakenFromKrakenowo: A to czy burger za 25 zł z foodtrucka to żart czy nie, to już zależy od jakości i składników tego burgera. Jest sporo foodtrucków gdzie za 25 masz wypas mięso i dodatki, a są i takie których właściciele przyjanuszowali i stwierdzili