Wpis z mikrobloga

Warszawo!! Macie kolejną firmę oferująca wypożyczanie hulajnóg :-)

Z kodem YW8TB dostajecie 20 zł - instrukcja
Ważne 3 miesiące

Cennik to 2,5 zł za odblokowanie i 45 gr za minutę jazdy.

Aplikacja: Android | iPhone

Jeszcze wprowadzają zmiany na stronie, hulajnogi są juz rozprowadzane po mieście. To już chyba 9 firma oferująca hulajnogi do sharingu. CityBee jest już w kilku miastach bo oferują duże samochody dostawcze do wynajmu. Chyba jako jedyni w Polsce, miejmy nadzieję, że niedługo rozszerzą w obecnych miastach dodadzą hulajnogi, póki co jak widać każdy się bije o Warszawę :)

PS kod jest ważny również na samochody dostawcze, obie usługi są dostępne w jednej aplikacji.
---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
---
#cebuladeals bo 20 zł za nic #warszawa #hulajnogaelektryczna #hulajnoga
Użytkownicy #lime #hive #bird #tier będą zainteresowani #carsharing
Pobierz LubieKiedy - Warszawo!! Macie kolejną firmę oferująca wypożyczanie hulajnóg :-) 

Z...
źródło: comment_DUnCBZqpdmqRm7UKVgNvMGlbfC6neu0D.jpg
  • 20
@BajerOp: tego nie wiedziałem, nie wynajmowałem
@290988: @tkctkc: jeszcze nie zdążyli nawet strony internetowej zaktualizować ani puścić info do social mediów, dajmy im chwilę. Ja rozumiem, że dają na start małą strefę, inaczej można się dosłownie przejechać przy rzucaniu na głeboką wodę
@FLAC: przynajmniej jest we Wrocławiu jakaś konkurencja ( ) Wrocław jest za Warszawą drugim miastem gdzie jest najwięcej hulajnóg, jeszcze tylko