Wpis z mikrobloga

@neo_1995: ale się musztardowa rasa musi się dowartościować xD
Argument z wyprzedażami na steam to już dawno nieaktualny. Wyprzedaże na Steam są teraz mocno średnie, u Sony są czasem nawet i lepsze. Chociaż tyle, że w końcu fajne gry zaczęły na kompach wychodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzisiejsza generacja konsol ma już kilka lat dalej można pograć w najnowsze tytuły. Jak wyjdzie ps5 w 8k to będzie beka z was xD bo wiadomo PC mocniejsze ale, który z was będzie miał takiego PC? xD Konsolę kupię za 2 tys i będę grał 7 lat, a wy kompa za 10 tys i po trzech latach już się nie będzie nadawał i trzeba będzie doinwestować xD

A tak serio to niech
  • Odpowiedz
@neo_1995: Zobaczymy co wniesie PS5. Są przesłanki, że grafika w PS5 będzie miała wydajność coś koło RTX 2080 czy Radeona VII, czyli karty które obsłużą 4K@60FPS. Konsolarzom się to należy gdyż coraz więcej ludzi wymienia TV na 4K. Premiera dopiero jesień 2020 więc jeszcze kupę czasu muszą żyć z konsolą z ch*jowymi podzespołami.
  • Odpowiedz
Brednie. Mniej niż 4k wydane na zestaw z RTX 2060 + i7 8700 i nie widziałem, żeby wiedźmin spadł poniżej 60 fps na 1080p.


@yairomi: 4k (do upgrade za rok-dwa) vs 1000zł za konsolę xD Sam mam PC od X lat i plejaka od kilku tak kisnę z wytrawnych graczy za każdym razem. FPSy, RTSy to tak (grałem w CSa 10 lat), ale poza tym konsola przeciętnemu zjadaczowi wystarcza + #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
Dalej nie wiem ocb z 30 FPS, Wiesiek 3 na obu mi płynnie chodził troszkę lepsza grafa na lapku ale nie żeby srać, ci którzy mają boldupy pc czy konsola są napewno #!$%@? gajmerami.
  • Odpowiedz
@G_Addams: Mnie #!$%@?ą tacy wielcy PCMasterrace z PCtem wartym 1000zł i walącym bajki że grają w Wieśka 3 na 60FPS na Ultra. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość gier oglądają na Twitch.tv bo oprócz CSGO na ich sprzęcie nic innego nawet nie odpali a do szkalowania konsolowców są pierwsi.
  • Odpowiedz