Wpis z mikrobloga

@m3n3lli: Po pierwsze, skoro wciąż są komentarze, to nie piszę jeszcze. Po drugie, co to zmienia w życzeniach urodzinowych, czy to są 15., 20. czy 25. urodziny? Po trzecie. "Jak ktoś nie wie, to MOŻE strzelać, który rocznik jestem, chętnie się DOWIEM, na ile teraz wyglądam". Zawsze dawano mi kilka lat mniej niż mam i jestem ciekawa, na ile teraz wyglądam, a opinia męża, mamy czy koleżanki nie jest obiektywna, bo
  • Odpowiedz
  • 21
Jak ktoś nie wie, to MOŻE strzelać, który rocznik jestem, chętnie się DOWIEM, na ile teraz wyglądam.

Zawsze dawano mi kilka lat mniej niż mam i jestem ciekawa. Ja to sama dla siebie chcę wiedzieć, czy się coś wreszcie postarzałam z wyglądu, czy nie.


Pryncypialny przykład łowienia komplementów nt. swojego wyglądu: chcesz zwyczajnie usłyszeć od ludzi, że wyglądasz młodziej niż sugeruje to Twój faktyczny wiek bo stuknął Ci kolejny rok i nagle
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: wyglądasz na 30+. I faktycznie wyglądasz fatalnie, twarz czerwona i opuchnięta, nos jak wielki kartofel, grzywka jak obcięta od garnka... Generalnie wyglądasz jak matka 1-2 dzieci pracująca na w sklepie GS-u, mieszkająca w starej chałupie razem z mężem i teściami.
  • Odpowiedz
mieszkająca w starej chałupie razem z mężem i teściami.


@kretoslaw25986: Nie dopisałeś że maż to pijak bez pracy i tak naprawdę to nie opuchlizna po wyrwaniu zeba. I jeszcze zeby sie tak nie cieszyla do zdjecia, bo jak sie stary dowie ze tu sobie takie #!$%@? robi na stronie ze smiesznymi obrazkami, to sie tydzien bedzie jej druga strona goila.
  • Odpowiedz