Wpis z mikrobloga

@chrominancja: Byłam. Do około 6. roku życia. :D


@Multigatawny: @panTralalinski: Pytałam kiedyś o opinię- wszyscy mi mówili, że bez grzywki mi lepiej. To zrobiłam zdjęcie z grzywką i bez. I nagle większość (tych, co byli przeciwni grzywce też) stwierdziła, że jednak z grzywką lepiej. Widocznie takie mam dziwne rysy twarzy (=jestem brzydka xD ), że żadna fryzura mi nie pasuje.

@m3n3lli: Ale Ty wiesz, że mnie zawsze denerwowało,
  • Odpowiedz
Napiszę tylko takie spostrzeżenie, że może i mam typową polską urodę (no to chyba trzeba się cieszyć, nie?), ale z części wychodzi typowa cebula, bo nie wiem, jak to inaczej nazwać. Nie wiem, ktoś mi zazdrości, że wydałam kilkaset złotych na lekarza, czy co? Trzeba się cieszyć, jak się nie ma tych zębów/nie ma z nimi problemów. A ja bym chętnie inaczej te pieniądze spożytkowała, bo nie śpię na pieniądzach.
I kurde,
  • Odpowiedz
@Czarnulencja: Sam zabieg oczywiście w znieczuleniu, a teraz- nie, nie boli. To moja trzecia i nigdy mnie nie bolało- po prostu tak "ćmi" przez jakieś 4 kolejne dni, ale jest to tak delikatne, że nie biorę żadnych leków przeciwbólowych.

Jeśli sama się nad tym zastanawiasz, to od razu mówię, że różnie bywa. U mnie samo wyrwanie trwało z 5 sekund, ale u niektórych trzeba ją dłutować (wyciągać po kawałeczku), niektórym po
  • Odpowiedz