Wpis z mikrobloga

Nowe buciki do roboty kupione. Jutro pierwszy dzien w nowej pracy na budowie i trzeba jako tako wygladac. Stawka gowniana jak to w polsce D - 11zl/h. Zobaczymy czy znowu spotkam januszerke czy moze jakas powazniejsza firme. Eh, trzeba rozchodzic po domu nowe buty :) a nastepnie odpoczac bo jutro o 5 do roboty
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #pracbaza #obuwie #modameska #wygryw #chwalesie #nogiboners
bdj3bacza_2k - Nowe buciki do roboty kupione. Jutro pierwszy dzien w nowej pracy na b...

źródło: comment_VhVj6zSWwaVUwlu3KVQdEe3nXert0bHV.jpg

Pobierz
  • 17
@bd_j3bac_za_2k: btw. tych butów nie bierz idealnie pasujących bo po 10h nogi puchną trochę i może być słabo pod koniec dnia. Od razu mówię, abyś pisał sobie godziny, albo metry - nie wiem jak się ugadujesz na jaką robotę, bo niezależnie od szefa ten lubi w #!$%@? lecieć - zwłaszcza jak będzie zwlekał z zapłatą, a później się obudzi i powie, że łooo młodyyy ty się napewno pomyliłeś bo coś dużo
@bd_j3bac_za_2k: Jak nie masz doświadczenia to 11 zł jeszcze ujdzie na początek. Ja najmniej miałem 4 zł dawno temu, potem 8. A potem pracowałem na siebie i już całkiem fajne pieniądze, ale za dużo roboty i poszedłem do budżetówki bąki zbijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bd_j3bac_za_2k: masz nie po kolei w głowie koleś 11zł na legalu masz za wykładanie jogurtów na półkę w markecie. Praca pod dachem i klimatyzowana a ty za tą samą stawkę bd jeb@#$. w słońcu i pyle. Chyba że idziesz tam przeskoczyć na inną pozycję i masz szansę na podwyżkę wtedy to spoko, ale imo minimum 13-14 tym bardziej jak bez umowy, pomyślałeś co się stanie jak bd miał wypadek w pracy
@NomadMS90: No zdarza sie, ja jak w 2k18 na początku roku poszedłem do chłopa, ktorego firma ma już ponad 25 lat i spytałem na rozmowie ile będę zarabiał, to powiedział mi że "napewno nie mało" dostałem umowę po prawie tygodniu pracy, zarabiałem 9zł/h. Co najlepsze, umowę przywiózł mi kierownik na budowę. Na drugi dzień rano poszedłem do niego i pytam, czy to jest napewno ta stawka którą mam mieć... A ten