Wpis z mikrobloga

Inb4 prawacy dalej używają AMERYKAŃSKICH memów z 4 CZANA


@Snajpi: O NIE, JAK ONI ŚMIĄ
nie to co lewacy z własną twórczością, HEHE BRAJAN PRZEROBIMY PRAWACKIEGO HONKLERA NA STAŃCZYKA, KTÓREGO TOTALNIE NIE CZAIMY I CZAISZ BĘDZIE ŚMIESZNIE HEHE
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: Nie fejk, zrobiłem tak samo przedwczoraj, moderacja usunęła w 2 minuty. Jak wkleiłem screena pod tym wpisem z którego wziąłeś screena to mi moderacja go usunęła, jak wkleiłem drugi raz to znowu usunęła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@neo_1995: nic nie odpiszą. Ja im zgłaszałem to zdejmowanie z gorących #codzienneokay co pewnie jest manipulacją treści przy zmowie większej ilości użytkowników lub działaniem jakiegoś moderatora. Opisałem długi referat im na formularzu kontaktowym. A co oni na to? Napisali że przekazują tą sprawę do moderacji i nic, cisza, więcej odpowiedzi nie dostałem.
  • Odpowiedz
@Kawka00: @Nitro_Express Ja też taki wpis zrobiłem i moderacja go usunęła XDD, a żeby było śmieszniej, razem z tym postem wkleiłem screen zgłoszenia krasnodebskiego, gdzie moderacja uznała zgłoszenie za nieprawidłowe, a zamieniłem w całym tekście tylko dwa wyrazy: "białasem" na "czarnuchem" i "białym" na "czarnym".
  • Odpowiedz