Wpis z mikrobloga

#niebieskipasek jest fanatykiem #bloodborne. Całe mieszkanie #!$%@? grami FromSoftware, komiksami, plakatami, koszulkami, grą karcianą; nawet łapy ma #!$%@? tatuażami z Caryll runes. Nasze nowe koty nazywają się Lautrec i Yharnam. Pomocy.

Wymyśliło mu się, że chce bransoletkę z charmsami, które będą (SZOK) związane z Bloodborne, ale niekoniecznie chce mu się za to zabrać, więc jako dobry #rozowypasek chce mu to ogarnąć.

Poszukuje kogoś, kto zrobiłby takie małe charmsy na zamówienie. Byłoby ich 11 w stylu tego, co załączam poniżej. Metal, srebro, cokolwiek trwałego. Pytałam Argenta Mistica na fb, ale nie robi zleceń z gier, bo prawa autorskie. :(

Będę niesamowicie wdzięczna za jakikolwiek kontakt, wskazówki gdzie czegość takiego szukać, czy cokolwiek. ()

#bizuteria #bizuteriaartystyczna #bizuteriameska #kiciochpyta #pomocy #ps4 #gry
nie wiem jak jeszcze tagować :<
Amiioy - #Niebieskipasek jest fanatykiem #bloodborne. Całe mieszkanie #!$%@? grami Fr...

źródło: comment_p1bFxvcGTXJxjjns9CseAdSXis2nKNTB.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Amiioy: właśnie w tych okolicach wyrosłem z gier, a tu takie zaangażowanie, szkoda czasu :)
Ale ze mnie dziad po 30, więc mogę młodszego pokolenia nie zrozumieć ^_^
  • Odpowiedz
@Elsenar: A tam. Nawet jakby miało mu przejść za jakiś czas to ani nie szkoda kasy, ani czasu, jeżeli sprawię, że będzie szczęsliwy ;3

Już dobre 8 lat się jara Soulsami, więc pewnie troche to jeszcze potrwa.
Ja tam się z tego cieszę, bo lubie ludzi, którzy potrafią się czymś bardzo fascynować. Nawet jakby to były znaczki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzuapDeBejs: Też tak uważam! Ale ważne że mu się podoba ^^
Jakbyś jakimś cudem nie zapomniał to możesz wysłać jak już zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elsenar: trzeba pracowac od 8-22 z przerwami na dziecko, a nie jakies tam gierki dla dzieciakow, co nie?

@Amiioy: gosc dostanie mieszkanie twoich rodzicow, wyszukane prezenty od ciebie i jeszcze nie przeszkadza ci jego pasja do gier? zazdroszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryptonim_Janusz: Skąd wymyśliłes, że dostaje mieszkanie od rodziców? :D
Sama teraz wynajmuje mieszkanie i w końcu się do mnie przeprowadza. Na swoje mieszkanie za młoda jestem xD
Oboje mamy pasję do gier, dlatego też w sumie jakoś to działa ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryptonim_Janusz: Gdzie tam. Rodzice w Polszy, ja w UK. Poza wysyłaniem kiełbasy raz na jakiś czas w paczce nie bardzo mogą pomóc zarabiając w złotówkach xDD
  • Odpowiedz
@Amiioy: z chlopakiem na orgazmusa? to sie nie dodaje ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Słyszalem ze po wyjsciu UK z UE maja byc jakies wysiedlenia Polakow, wiec uwazaj na siebie. Sam bym chetnie wyemigrowal, byle nie do Londynu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryptonim_Janusz: chłopak jest Szkotem I poznaliśmy się tutaj jak szukałam jakiś znajomych XDD mam już wniosków potwierdzone, że przez 5 lat mnie nie wywala więc będzie dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Polecam Szkocje, widoczki piękne!
  • Odpowiedz