Wpis z mikrobloga

Poczytałem dzisiaj z rana na Facebooku reakcję ludzi oraz mediów na aferę #dziewczynybeztabu i dostałem raka.

Przemyślenia: jeśli chodzi o samą aferę i reakcję na nią, to niesamowicie irytuje mnie (na ten moment) reakcja mediów. Zamiast skupiać się na tym, o co tak naprawdę chodzi w całej aferze, to media skupiają całą uwagę na sprawcach ataku i ich rzekomych motywacjach. W mojej opinii to trochę odwracanie kota ogonem i nijak ma się do rzetelności mediów.

Jeśli chodzi o ujawnianie zdrad - to zupełnie nie przemawia do mnie argument o tym, że to prywatna sprawa tych kobiet. Znowu niepotrzebnie skupia się tu całą uwagę na kobietach, zapominając o tym, że są one w związkach z mężczyznami, którzy być może chcieli by się o takiej sprawie dowiedzieć. Z kobiet robi się osoby pokrzywdzone, a o pokrzywdzonych facetach nikt się nawet nie zająknie. Pod płaszczykiem "atakowania wolności seksualnej kobiet" ludzie (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) są gotowi usprawiedliwić nawet największe obrzydlistwa i oszustwa, czym zdrada niewątpliwie jest - gardzę motzno.

#dziewczynybeztabu #przemyslenia #facebook #bekazpodludzi
  • 48
@Whizkazzz: nikt nie pisze ze zdrady są spoko. Każdy inteligenty człowiek wie, że nie są, dlatego to wy zrobiliście z siebie blaznow. Wasze zachowanie jest na wyższym levelu patologii niz zdrada
@Whizkazzz: czego oczekujesz od mediów? Myślisz że one są niezalezne haha? ze komus zalezy na prawdzie? Przecież ci debile "eksperymentu klaudiusz" nie zrozumieli a teraz? Winni są INCELE, INCELE szpiegują, donoszą, jak oni mogą xD
@Whizkazzz: uuuuu, może według ciebie za zdrade powinno sie kamieniowac? Słuchaj zaskocze cie, to jest sprawa tylko i wyłącznie zdradzajacego, chyba ze para jest małżeństwem. TO WTEDY TYLKO DWOJKI OSOB
@Onlydzban: Nie powinno się kamienować, ale jeżeli osoba pisze o tym (podpisując się imieniem i nazwiskiem) na ogólnodostępnym forum z 60 tys. użytkowników to powinna liczyć się z konsekwencjami.
@Whizkazzz: jakimi? Jakie konsekwencje ty tutan masz? Człowieku związek dopóki nie jest małżeństwem jest NICZYM. Jeżeli ktos nie jest moralny to sobie może zdradzać a ty - uwaga - nie możesz nic z tym zrobić.
@Onlydzban: Osoba wrzuca na FB OGÓLNODOSTĘPNY post, podpisuje się imieniem i nazwiskiem pod tym postem, ktoś cytuje ten post innej osobie, która jest akurat przypadkiem chłopakiem tej osoby - U W A G A - nie możesz nic z tym zrobić.