Wpis z mikrobloga

Mirki, cała ta akcja z #dziewczynybeztabu zbiera żniwa nawet tam gdzie nie zasiano.
Dzisiaj kumpel (oczywiście podjudzony przez kolegów z pracy tematem na fali) wpadł na pomysł, że z żoną zrobi sobie małe #heheszki - wpadł do domu, bez słowa wyciągnął walizkę z szafy i zaczyna się pakować. Żona pyta się co się dzieje, ten z poważną miną, że o wszystkim wie, że to koniec ich małżeństwa, że się wyprowadza! I tutaj liczył na jakieś wrzaski typu "porąbało Cię, o co Ci w ogóle chodzi?", ale zamiast tego dostał wielki płacz i lament, że to była pomyłka, że ona czuła się samotna, ale tego żałuje, że nic nie mówiła, bo to się więcej nie powtórzy i że już zakończyła ten romans! :D
Wystrzelił z domu, poszedł do parku, jak wieczorem dzwonił opowiedzieć o wszystkim to mówił, że z godzinę trząsł się jak osika i nie wiedział co ma teraz ze sobą począć. Dzisiaj ma nocować u jakiegoś kolegi, ale rano do pracy i w sumie nie wie co dalej? Sama jestem w szoku, bo jego żona to raczej zwykła kobita, nie żadna karyna czy imprezowiczka. No tylko, że teraz to poleciała po całości. Daleka jestem od udzielania rad w tak poważnych kwestiach, ale czy można zaufać drugi raz komuś takiemu?
No i nie polecam akcji kumpla jeśli ktoś nie jest przygotowany na taki rozwój wypadków ;)

Trochę tagów: #dziewczynybeztabu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka no i troszkę #heheszki na jego własne życzenie :)
  • 60
  • Odpowiedz
@Valentina:

Mówię o sytuacji gdybym to ja byka na miejscu tej kobiety.

Żart? Zależy jak to zrobił. Wpadł do mieszania jak burza, pakuje się ..
Ona spanikowała bo myślała że to na poważnie.

Ja bym niemal zawalu dostała że facet mnie o coś podejrzewa i mnie tak traktuje.

Nawet jakby powiedzial że to żart to bym po czymś takim nie chciała z nim być.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26 nikogo dupka nie boli powtarzam ci poraz kolejny nie lataj na prawo lub lewo tylko znajdź środek. Tłumacze ci ze każde zachowania niemoralne należy pietnowac czy to facetów czy bab obrona ich jedynie doprowadzi do przeciągania tej złej granicy. Co w tym trudnego do zrozumienia
  • Odpowiedz
@pandemiacore: może dlatego, że masz więcej kolegów, niż koleżanek. Ja obraca się głównie w towarzystwie kobiet i znam więcej mężczyzn, którzy zdradzili, a nawet ekstremalny przypadek kolesia, który miał 3 dziewczyny na raz (ale nie w jednym momencie). I nie uważam, że każdy facet to chj bez serca, który mysli tylko penisem.

A komentarzem potwierdzasz, że wrzucasz kobiety do jednego worka. Ludzie to ludzie, wśród których znajdą się i porządni i
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Że co? Ktoś na tinderze poznał żonę? I przewidział problemy mojego kumpla? Co za czasy, że ludzie we wszystkim widzą jakiś podstęp. Czy ja poprosiłam o plusy czy lajki? Nie. Ale pisanie, że to zarzutka czy pasta to tylko pokazywanie jak smutne życie mają niektórzy ludzie skoro wszędzie węszą fałsz. Mam Ci podać numer do kolegi żebyś takich głupot nie wygadywała? A może do jego żony? Bo chyba nadajecie na
  • Odpowiedz
@Teraznaspokojnie: no on chciał ją nastraszyć w sumie, analogicznie - co jakby #!$%@?łaby się i wybiegła z domu i wpadła pod samochód?
Wcale bym się nie zdziwiła jak by pośmieszkowała w zamian, jeśli już o dziewczynybeztabu wiedziała xD bo co, to tylko faceci mogą heheszki robić?

może nie takiego kalibru, ale za gówniarza kiedyś wykorzystałam sytuację że mama ze mnie śmieszkowała że policja stała i suszyła, to ja wtedy wróciłam zaryczana
  • Odpowiedz
@PaulStanley: jechaliście na komendę, bo córka dostała mandat za zbyt szybką jazdę? Co za czasy.
To o co mi chodziło, a czego nie mogłem znaleźć, to kitajec nastraszył dziewczynę, więc ta zaczęła udawać zawał czy jakiś atak. I on był strasznie nieukontentowany tym, że go nastraszyła. Dziwne to było, bo gdziekolwiek to było, to w Tajlandii łatwo kupić nową kobietę, a w Korei jest kult macho i mężczyzna by się raczej
  • Odpowiedz
@PaulStanley: ja za gówniaka zmoczyłem czerwoną kredkę i udawałem że się skaleczyłem, ale wtedy jeszcze nie rozumiałem, czemu mama się tak przejęła zamiast się śmiać, bo to kawał, a nie prawdziwe skaleczenie. Do dzisiaj mi wstyd xD
  • Odpowiedz
@Teraznaspokojnie: nie, pogroził że jedziemy na komendę żeby ten mandat sprawdzić (no bo jak wypisali to figuruję w jakimś systemie że mam to prawko oddać)
Bo żarcik był za dobrze wpasowany w sytuację i do tego podparty dobrym fejkiem
  • Odpowiedz
@Thachi: Normalna reakcja ponoć, kilka osób wyżej pisało, że miało podobnie kiedy dowiedzieli się o zdradzie. Jutro będą rozmawiać co dalej, on chce wiedzieć czemu to zrobiła (chociaż jej wersja była taka, że to z powodu samotności). Nasza najbliższa paczka stoi za nim murem, ale jaką decyzję podejmie to nie wiem.

@jahcekomunalne: Piszę kumpel, ale spokojnie można go podciągnąć pod przyjaciela. W tym roku mija 11 lat odkąd się znamy,
  • Odpowiedz
Normalna reakcja ponoć, kilka osób wyżej pisało, że miało podobnie kiedy dowiedzieli się o zdradzie. Jutro będą rozmawiać co dalej, on chce wiedzieć czemu to zrobiła (chociaż jej wersja była taka, że to z powodu samotności). Nasza najbliższa paczka stoi za nim murem, ale jaką decyzję podejmie to nie wiem


@Valentina: Wiesz, ja nie mówie o tym czy ludzie wybaczają czy nie, bo różnie to bywa. Mówie, że według mnie w
  • Odpowiedz
@Thachi: Ja też jestem za tym żeby zostawił żonę. Jeśli zrobiła to raz, to kiedyś zrobi i drugi, takie przynajmniej mam doświadczenia wśród rodziny i znajomych. Kwestia czasu, bo zawsze się znajdzie jakiś powód. Facet jest bardzo w porządku, jeden z fajniejszych mężczyzn jakich w życiu poznałam, szkoda mi go cholernie. Mam nadzieję, że jej tego nie wybaczy i nie będzie do końca życia zastanawiał się czy dalej jest wierna czy
  • Odpowiedz