Wpis z mikrobloga

tl;dr Zaawansowany Docker za darmo, ponad 170 kursów wideo za pół ceny, paczka Full Stack za 20 dolców, paczka Python za 1 dolca.

Szukasz aktualnych promocji na kursy wideo, ebooki i książki dla programistów? Zobacz co teraz warto pobrać za darmo albo kupić tanio! Dużo tańsze kursy wideo, Blockchain, Assange, Docker, Frontend i Python.

1. Do końca dnia jest -30% na ebooka Blockchain. Podstawy technologii łańcucha bloków w 25 krokach. Do końca dnia (03.05.2019) za 19,95 zł LINK

2. -20% na ebooka Cypherpunks. Wolność i przyszłość internetu. Do końca dnia (03.05.2019) za 27,92 zł. To książka Juliana Assange’a LINK

3. Na VideoPoint do 8 kwietnia można kupić kursy wideo za połowę ceny. Oferta obejmuje prawie całą ofertę. Listę dostępnych kursów na VideoPoint znajdziecie tutaj: LINK

4. Na Packt można pobrać za darmo anglojęzyczną Working with Advanced Docker Operations przez 15 godzin LINK

5. Jeśli znasz angielski: Przez 5 dni trwa promocja na Humble Bundle dla programistów Full Stack. Za 1 dolara można dostać wstęp do Node.js, Wstęp do Boostrapa, kurs jak tworzyć bitowy JS, HTML i CSS (na potrzeby gier). Za 20 i 25 dolarów można z kolei uzyskać jeszcze więcej kursów, w tym kurs Angulara, TypeScripta czy JS i ES6: LINK

6. Również Humble Bundle: paczuszki ebooków o Pythonie od 1 dolara przez 10 dni LINK

I to by było na tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że kupując z użyciem w.w. linków wspierasz cele charytatywne (HB), oraz to, żeby pojawiały się kolejne zestawienia

Jeśli chcesz dostawać regularnie takie zestawienia na mejla napisz do mnie na contact@polishwords.com.pl z tytułem “Subskrypcja newslettera programistycznego” albo śledź tag #programistyczneebooki

#programowanie #docker #humblebundle #cebuladeals #programista15k #frontend #javascript #angular #python #typescript #fullstack #nodejs #helion #czytajzwykopem #kursy #kursudemy #blockchain #assange #hacking #hackingnews #mirkobooki
Pobierz tomaszs - tl;dr Zaawansowany Docker za darmo, ponad 170 kursów wideo za pół ceny, pac...
źródło: comment_6qvRHXDDvfS12EwT2i5JNMKuCXVw5zv1.jpg
  • 4