Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może od początku. Przypłynęła do nas piękna Corvette z 2014 roku, którą widzicie na zdjęciu poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Auto będzie naprawiane w Bydgoszczy pod moim okiem, dlatego za zgodą właściciela chce wam zrobić serię wideo z naprawy. W podsumowaniu serii pokażę co ile kosztowało, ile trwało itp, dokładnie, bez ściemy.

Mam nadzieję, że seria przypadnie wam do gustu. Pierwszy odcinek z prezentacji auta zaraz po wyjęciu z kontenera już na kanale, zapraszam: KLIK

Dodatkowe fotki: https://instagram.com/p/BxAV7-tJqQe/

Oprócz tego dzięki wielkie za wszystkie plusy, obserwacje czy to na wykopie czy na instagramie, daje to naprawdę sporą motywację do pracy i zachęca do tworzenia tego typu nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kanałem na YT postaram się wam przybliżyć trochę naszą pracę i pokazać, że da się auto naprawić porządnie i mieć z niego radość, także zachęcam do subskrypcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak macie jakieś uwagi co do wideo, co mam pokazać itp to śmiało piszcie w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpaliliśmy też nową stronę: KLIK - często pytaliście co mamy na miejscu albo ogólnie na sprzedaż także będzie tam taka zakładka (obecnie w trakcie tworzenia) i jest rozpisany dokładny koszt importu auta i cennik, który pomoże wam obliczać samodzielnie koszt importu.

Oczywiście zapraszam do obserwacji naszych tagów:
#blkauto - gdzie wrzucam ogólnie kontent związany z nami
#samochodyzusa - gdzie co jakiś czas wrzucam fajne oferty do sprowadzenia które mi wpadną w oko

Oraz na naszego Instagrama

#motoryzacja #samochody #blkauto #pokazauto
BLKauto - Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może od początku. Przypłynęła do nas piękna Cor...

źródło: comment_lc5ir3KPoZIjORECgPDCo3i3WA8jLZLw.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • 5
@jabl: dzięki, nie znałem tego, faktycznie fajnie to wygląda :)

@love2spooch: może jak będzie okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@g1b50n:
- Jest pewien próg opłacalności. Minimalna kwota za sensowne auto to 20-25-30tys za które możesz mieć Focusa, Fiestę, Mondeo w sedanie, Golfa, Mazdę 3 itp
- Nie będę ściemniał nigdy nie mialem okazji postawić dwóch np Mondeo i porównać. Ale do swoich aut czy to
  • Odpowiedz
  • 1
@asd23434asd: a na instagramie WS Cars :)
BLKauto to firma która się zajmuje importem, WS Cars naprawami.
CarGuru to nasz stary fanpage z inną firmą która zajmuje się importem i kiedyś bardziej współpracowaliśmy. Trochę lajków się uzbierało także zostało jak jest.
  • Odpowiedz
  • 2
@Poczuj_Rurznice: idą, ale potrzebujemy większy magazyn :)

@Zarzadca: jakbyś z tej Corvetty 50k mil przekręcił to miałaby -48 ( )

@WMPP: miałem na koniec serii podsumować koszty, ale widzę że sporo osób o to pyta także w części 2 powiem ile kosztował dokładnie zakup oraz transport :)
  • Odpowiedz
@eternal_slavo i co w tym zlego? Jestes idiota? Po co mam ogladac program o odnawianiu jakies Corvette jeśli np. mnie nie bedzie stać na to za 20 lat? Ludzie lubia znac koszty, żeby sprawdzić czy strefa marzeń jest osiagalna. Jeśli nje jesteś mega fanem motoryzacji to nie oglądasz tego typu contentu, chyba, że możesz sie dowiedzieć jak i za ile samemu zrobić coś takiego.
  • Odpowiedz
@Krzakol Lol? Ja jestem idiotą? Wg ciebie taki program ogląda się tylko wtedy kiedy stać ciebie na taki samochód? Lubię mechanikę i motoryzację więc oglądam, bo jestem ciekawy jak takie samochody są zbudowane. A tobie po co znać koszt czegoś takiego kiedy nie jesteś fanem motoryzacji? W ogóle czy ty sam sobie przeczysz? Po co w ogóle znać ci cenę tego skoro sam piszesz o nie byciu cię stać i nie byciu
  • Odpowiedz
  • 2
@pieczywowewiadrze: jeszcze nie interesowałem się tematem lamp, ale na pewno będę się starał żeby wszystko było jak być powinno :) jak masz jakieś informacje co i jak trzeba zrobić to będę wdzięczny za podpowiedź :)
  • Odpowiedz