Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
Endorfinek - mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbyt...

źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@Endorfinek: Co ty, wykopki tylko kręcą aferę gdy coś się złego dzieje białym, heteroseksualnym mężczyznom. Gdy giną muzułmanie albo lewacy to mają to gdzieś lub wręcz z tym skrycie sympatyzują tak samo jak normalne rodziny z dziećmi popierały Adolfa Hitlera i NSDAP.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: przegięcie pały, ale czy warto nagłaśniać i niszczyć chłopakowi życie? Lepiej poinformować szkołę, żeby usunęli zdjęcie i wyciągnęli konsekwencje od ucznia, za młodzieńczą głupotę
  • Odpowiedz
@VCO1: z tym, że nagłośnie tej sprawy to zła metoda niszczenia "zła" w zarodku. Ponieważ ucierpi na tym cała Polska wtrącając w dłonie przeciwników i twórców narracji jakim to my rasistowskim krajem nie jesteśmy nowe argumenty. Każda taka pojedyncza afera sprawia, że przez jednego debila czy kilku wizerunkowo cierpi cały naród.
  • Odpowiedz