Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 724
Już trochę lat z wami siedzę mirki oraz mirabelki no i mam do was wielką prośbę, wiem że macie moc - wielokrotnie to widziałem i sam uczestniczyłem w różnych akcjach. Dzisiaj proszę was ja.

Do rzeczy. Mój różowypasek, stworzyła własną markę odzieży damskiej, już kilka dni można kupować jej produkty w sklepie internetowym www.wildflower.pl Wszystkie produkty wykonywane są w Polsce, projekty są autorstwa mojego różowegopaska, włożone we wszystko jest dużo serduszka. Najpierw były szkolenia z krawiectwa, a następnie projekty i finalnie szycie! Wszystko szyte jest oczywiście w Polskich szwalniach (na Śląsku). Ciuchy i materiały przed finalna produkcją były testowane itd całość pochłonęła naprawdę dużo stresu, pracy i czasu.

Wiem, że nic za darmo dlatego robię po cichu rozdajo (ona tego nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Kupię coś z jej sklepu dla jednej wylosowanej osoby (kupię w Twoim imieniu), Ty wybierasz co kupię - wybierasz jedną rzecz. #mirkorandom odpalę w środę wieczorkiem o 20.00, aby dostawa miała miejsce w piątek. Zielonki mogą brać udział.

Dlaczego ja kupie? Chcę jej sprawić radość, że komuś się coś spodobało i postanowił kupić właśnie u niej. Także cichosza, może oszuszkiwanie ale z radością (ʘʘ). Mam nadzieję, że tajemnica zostanie długo zachowana. Jeżeli chcesz kupić mirabelko dla siebie lub mirku dla Twojej kobiety poza losowaniem to goraco zachęcam ()

Możecie też lajkowac i obserwować jej instagram lub fanpage na pewno zrobi jej się cieplutko na serduszku no i nabierze motywacji na dalsze projekty. Możesz też tutaj w komentarzu napisać co Ci się podoba z jej kolekcji, co powinno być poprawione na sklepie lub co nie jest zrozumiałe.

Dziękuję ()

TL:DR


#rozdajo #modadamska #rozowepaski #niebieskiepaski #czujedobrzeczlowiek
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blaskun: niestety nie ma kapitału sieciówki ale jakość znacznie lepsza! ()

@spadaj: super! Nie mogę teraz przekazać (ʘʘ), zobacz na fb bo jest kupon rabatowy -10%

@Sqbfd: coś tam działa z reklamą na fb. Dziękuję i tak za przypomnienie.

@Czyjatoja: przejrzyj sklep / o marce, wszystko się dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@r4mzi: ciuchy super! Fajnie, że "krótka karta", bo kojarzy się z ręczną robotą. Ale niestety, strona wygląda źle.

To wygląda teraz tak, że mówicie, że wszystko jest najwyższej jakości i miód malina, ale widać, że na brandingu przycebuliliscie, a szablon strony kupiliście za kilkadziesiąt dolarów. Wam nie jest potrzeba wyszukiwarka, ani filtry, ani listing produktów. To wszystko można zmieścić na dobrze zaprojektowanej stronie głównej.

Ogarnijcie fajne sesje z modelkami, dopieśćcie stronę