Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem konto na tym #tinder. Krotko o mnie, 28 lvl, bez #zwiazki, nigdy #seks z kims kto mi sie podoba. Konto mialem 24h. 2 zdjecia, opis obrazkowy, raczej bez szalu. W tym czasie mialem trzy serie swapowania 3x50. Z tych 150 okolo 30 dziewczyn odrzucilem a wiec lajka dalem 120. Z tych 120 mialem 50 dopasowan pewnie z racji tego ze mialem na poczatku boosta z swiezego konta. Procz tych 50 lajkow w momencie usuniecia konta mialem jeszcze 65 polubien.Drugiego dnia prawie nie pojawialy sie nowe.
A teraz do rzeczy. Na te 50 par udalo mi sie spotkac z 1 dziewcyna ale na spotkaniu okazala sie zupelnie nie w moim typie i wzajemnie ale co bylo najgorsze te pozostale 49 to byly jakies #!$%@?. Na propozycje spotkania na kawe 50 procent nie odpisalo, 25 procent powoedzialo ze spoko ale nie w tym tyg bo a 25 kolejnych procent usunelo pare badz odpisywaly w stylu jakiejs durnej minki. Szczytem #!$%@? byla laska ktora na kazda moja wiadomosc odpisywala „XD” Czy to jest tam normalne? #rozowepaski skad u Was to #!$%@?? Na ile to co przedstawilem jest „normalne” na tym portalu? Jest sie czym przejmowac? Czy na zywo jest tak samo? Zauwazylem ze na tinderze siedza albo laski #!$%@? albo zdesperowane natomiast faceci to albo ruchacze albo wartosciowi ktorzy szukaja zwiazku (ale do wyboru maja psychiczne badz desperatki) #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 36
@cynical_motherfucker a wiesz dlaczego tak się dzieje, że pierwsza wiadomość to zapro na kawę? Bo większość konwersacji do niczego nie prowadzi, zmarnujesz czas a dziewczyna przestaje odpisywać, usuwa parę lub się miga od spotkania. Więc ja się zupełnie nie dziwię, że faceci walą prosto z mostu ¯_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania:

ale maczowalem nawet takie srednie, odrzucalem tylko te totalnie nie w moim typie. Te z TOPu mnie nie lajkowaly

Ja tak samo i nawet w pierwszych dniach posiadania konta, nie miałem chyba nawet 10 par. Trochę tu też można zwalić na wiek, bo mam już trójkę z przodu, ale jednak myślę, że w 80% to kwestia wyglądu.
Wg moich osiągnięć, to ty z wyglądu jesteś chadem.


@PanDarcy: Nie jest chadem, raczej taki dobrze wyglądający normik w dobrych ciuchach. Ot tak w sam raz by nałapać par u loszek 5-7/10, ale za mało by te same sie starały o jego uwage. Taki w sam raz, gdy zaden chad akurat sie nie odzywa.
PonadgabarytowyWybranek: Bo kobiety, które tam siedzą to najczęściej idiotki, proste. Wymagania mają nie z tej ziemi, a na dodatek kompletnie nic od siebie nie dają. Ogólnie - one nie chcą nikogo poznać, one chcą narzekać, że się nie da, mimo, że nic nie zrobiły, by tą sytuację zmienić. Marudzą, narzekają, są bierne, palcem nie kiwną. Ogólnie łatwo znienawidzić kobiety jak się je poznaje przez takie aplikacje bo naprawdę tona tragicznych bab
szukam kogos na stale ale raczej max 23 lvl, nigdy nie wezme dziewczyny powyzej 24-25lvl ze wzgledu na ryzyko "wyszalenia sie" i szukania jelenia. Jestem raczej alfą z charakteru.


@AnonimoweMirkoWyznania: Alfa z charakteru, nie potrafi ocenić laski i się boi. Może dziewicy od razu szukaj, alfo. :D
@AnonimoweMirkoWyznania: > ale wiecie ze wiekszosc dziewczyn ma dzis tindera? Nawet tych w zwiazkach. To sa te same dziewczyny ktore mijacie w tzw. realu, spotykacie w pracy czy pubie. To nie jest jakas obca rasa z kosmosu.

@AnonimoweMirkoWyznania: Masz świadomość, że określone warunki środowiskowe wpływają na zachowanie danej jednostki? Tego typu portale makdonaldyzują strefę relacji romantycznych. Przy klasycznym poznawaniu się masz do wyboru najlepszą dla Ciebie opcję z Twojego towarzystwa,