Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zalozylem konto na tym #tinder. Krotko o mnie, 28 lvl, bez #zwiazki, nigdy #seks z kims kto mi sie podoba. Konto mialem 24h. 2 zdjecia, opis obrazkowy, raczej bez szalu. W tym czasie mialem trzy serie swapowania 3x50. Z tych 150 okolo 30 dziewczyn odrzucilem a wiec lajka dalem 120. Z tych 120 mialem 50 dopasowan pewnie z racji tego ze mialem na poczatku boosta z swiezego konta. Procz tych 50 lajkow w momencie usuniecia konta mialem jeszcze 65 polubien.Drugiego dnia prawie nie pojawialy sie nowe.
A teraz do rzeczy. Na te 50 par udalo mi sie spotkac z 1 dziewcyna ale na spotkaniu okazala sie zupelnie nie w moim typie i wzajemnie ale co bylo najgorsze te pozostale 49 to byly jakies #!$%@?. Na propozycje spotkania na kawe 50 procent nie odpisalo, 25 procent powoedzialo ze spoko ale nie w tym tyg bo a 25 kolejnych procent usunelo pare badz odpisywaly w stylu jakiejs durnej minki. Szczytem #!$%@? byla laska ktora na kazda moja wiadomosc odpisywala „XD” Czy to jest tam normalne? #rozowepaski skad u Was to #!$%@?? Na ile to co przedstawilem jest „normalne” na tym portalu? Jest sie czym przejmowac? Czy na zywo jest tak samo? Zauwazylem ze na tinderze siedza albo laski #!$%@? albo zdesperowane natomiast faceci to albo ruchacze albo wartosciowi ktorzy szukaja zwiazku (ale do wyboru maja psychiczne badz desperatki) #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 36
OP: @Harmideron: to po co daja mi lajka?
@brunetroll089: @DupciaJasia: @tadkord: @killyourlover: ale wiecie ze wiekszosc dziewczyn ma dzis tindera? Nawet tych w zwiazkach. To sa te same dziewczyny ktore mijacie w tzw. realu, spotykacie w pracy czy pubie. To nie jest jakas obca rasa z kosmosu. Wychodzi na to, ze wiekszosc kobiet w takim razie taka jest, szczegolnie w stosunku do mniej przystojnych
@swistak87:
@AnonimoweMirkoWyznania: Taki obraz ich w dzisiejszych czasach, nic nie poradzisz. Dodatkowo ilość par jakie mają ich przerasta i dzieje się tak jak się dzieje. Normalne mają znajomych i znajdują sobie kogoś w realu, a tam siedzą jakby nie patrzeć same dziwadła, te same twarze od lat widuję na tinderze i innych portalach.
OP: @brunetroll089: tez widuje czasami te same twarze ale czesto tez nowe
@Hatsuban: @Jelen_Szlachetny: powtarzam. To sa te same dziewczyny. Skoro te na tinderze w wiekszosci sa #!$%@? to znaczy ze te w realu tez. To jak z sondazami. Z grubsza probka 1000 osob jest reprezentatywna i wyniki pokrywaja sie z sondazami. Podobnie jest na tinderze.
@Heheszkara: szukam kogos na stale ale raczej max 23 lvl, nigdy
@AnonimoweMirkoWyznania: w takim razie powodzonka, taki lvl jaki byś chciał to dopiero ma kiełbie we łbie i nie wie, czego chce, co w sumie widać po takim zachowaniu. ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym na tinderku w tym wieku wywala atencjometr na maksa, będzie ciężko znaleźć sensowną, niezblazowaną różową na stałe.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kazda doataje dziesiatki, jesli nie setki zaproszen na kawe w pierwszej wiadomosci, a Ty sie dziwisz, ze sie na to nie zgadzaja, kreca lub w ogole nie odpowiadaja. Druga osobe trzeba choc w minimalnym stopniu najpierw poznac, by pozniej wlasnie nie narzekac, na jakaz to #!$%@? panne sie trafilo.