Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie no ja #!$%@? nie mogę już dłużej.

Mam 24 lata, jestem wysoką, szczupłą kobietą o nie takim znowu szpetnym ryju, mam zainteresowania, potrafię gadać na wiele tematów (np. motoryzacja/lotnictwo/fizyka). Mam pracę, rodzice mnie nie utrzymują od 5 lat i radzę sobie dobrze, na dodatek studiuję. Wszyscy dookoła prawią komplementy, dziwią się że sama.

Na swoim "koncie" mam jeden krótki i nieudany związek w którym rogi aż mi szorowały po suficie. Nie zaprzeczę że przez to i kilka innych sytuacji nie ufam zbyt szybko.

No i co robi samotna 20, jak to się mówi - wystawiam się w miejscach gdzie można poznać ludzi, mam jakieś poczucie humoru i potrafię utrzymać rozmowę. No i też aplikacje randkowe, nie tinder bo to do ONS (a tego się po prostu brzydzę).

Panie no. Ja nawet nie wybrzydzam. Nie oglądam się za sportowcami. Mam #!$%@? w wzrost, chadów, i co tam jeszcze sobie wymyślicie. Po co mi chad xD żeby inne babiszony się za nim oglądały.

I co? I gówno.

Każda relacja damsko męska w moim wykonaniu kończy się po 1-3 randkach, zazwyczaj niebieski mniej lub bardziej stopniowo znika, tzw. ghosting.

Nie mam już siły do niebieskich. Za każdym #!$%@? razem sama siebie pcham na tę randkę, mimo że wewnętrznie boję się "że znowu będzie jednorazówka". I za każdym #!$%@? razem mam rację.

Mam ochotę zostać piwniczakiem i nie łudzić się że kiedyś nie skończy sie na kilku randkach. Za dużo nerwów i zawodu mnie to kosztuje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 45
Mam 24 lata, jestem wysoką, szczupłą kobietą o nie takim znowu szpetnym ryju, mam zainteresowania, potrafię gadać na wiele tematów (np. motoryzacja/lotnictwo/fizyka). Mam pracę, rodzice mnie nie utrzymują od 5 lat i radzę sobie dobrze, na dodatek studiuję. Wszyscy dookoła prawią komplementy, dziwią się że sama.


@AnonimoweMirkoWyznania:

cóż, a może:
- jesteś po prostu zbyt dobra? tzn mądrzejsza, sprytniejsza i bardziej wygadana od facetów których spotkałaś? Wielu boi się gdy kobieta
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zastanów sie czy nie mozesz byc odbierana za zdesperowaną (no trochę tak wynika z tego wpisu), możne podobnie zachowujesz się na spotkaniach

swoją droga sporo już do nich dochodzi to faktycznie nie możesz być jakaś bardzo brzydka :P

a dwa jak rozmawiasz z tymi facetami ?

jest to zwykła gadka o pierdołach czy jakiś wywiad środowiskowy ? - jak sie z kims spotykam to chce po porostu pogadac i cos
OP: @Hloow wszystkim z charakteru nie odpowiadać? Nie jestem zadufana w sobie, słucham drugiej osoby, zresztą jak można poznać charakter po jednej randce?

@dumspiro chodzi ci o używanie #!$%@? jako przecinka? Oczywiście że spotykając się z kimś tego nie robię

@bartd jest taka apka bumble, hinge, i parę innych które sie różnią od badoo i tindera
Zresztą łatwo jest rozpoznać po profilach kto czego szuka.

@AlezWieje no dobra ale nawet najgorsze
NagiDrań: @AnonimoweMirkoWyznania: A może sprawiasz wrażenie pani zbyt idealnej? Takiej do której aż strach zagadywać bez bycia modelem z 20k na łape (oczywiście nie zrozum mnie źle, nie chce tutajh sugerowac tego, że rzeczywiscie masz takie wymagania tylko jak to moga odbierać faceci) stąd też może ghosting. Kolesie widzą, że musieliby przedzierać się przez tabuny konkurentów, których ty (ich zdaniem) masz na peczki i tylko przebierasz.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}