Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
- Nie umiej znaleźć dziewczyny
- Dowiedz się, że dziewczynę łatwo jest poderwać na dyskotece
- Jako że tańczysz jak drewno i umiesz jedynie obrócić w tańcu co dwie sekundy pójdź zapisać się na kurs tańca
- "No wie Pan, bez pary, hehe, no można, ktoś tam by z Panem zawsze zatańczył, ale w sumie wszyscy przychodzą jako pary"
- Błędne koło

Jak kogoś poznać w miejscach gdzie kiedyś ludzie się poznawali, skoro wszyscy przychodzą sparowani? Albo wesela, kiedyś tam nawiązywało się znajomości, a teraz nawet 14-letnie dzieci zaprasza się z osobą towarzyszącą. Gdy przychodzisz sam, czujesz się jak odludek i tylko głupie pytania "O, anon, a gdzie Twoja panna? Co, taki ładny kawaler i sam?"

#zwiazki #zalesie #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: człowieku, w szkołach tańca co rusz brakuje facetów i wcale nie jest tak, że zawsze przychodzą pary. Poluj na jakąś startującą grupę, sprawdź w więcej niż jednej szkole. Albo zacznij od grupowej salsy na przykład - tam każdy tańczy z każdym "po kole". No i w ogóle sporo szkół oferuje zajęcia dedykowane dla singli, tylko faktycznie łatwiej jest znaleźć miejsce na początku sezonu.
OP: @DzikaMrowka: Niestety, kobiety na portalach są skrajnie rozpuszczone z powodu atencji, jaką tam otrzymują, więc żeby w ogóle odpowiedziała na wiadomość trzeba napisać coś niekonwencjonalnego, śmiesznego, intrygującego itp., ew. być chadem, a ja ani nie potrafię błaznować przed takimi atencjuszkami, ani nie jestem chadem. A jeśli jakimś cudem dojdzie do spotkania to mają tam podejście: dzisiaj ten, jutro następny, i oczekują nie wiadomo czego, a nie normalnego faceta. Gardzę
@AnonimoweMirkoWyznania: Zmień szkołę. To oni powinni Ci załatwić partnerkę do tańca. Działa to na tej zasadzie, że płacisz za kurs, ale jak brakuje partnera/partnerki to możesz przyjść jakiegoś dnia dodatkowo za darmo. O dziwo, do mnie też dzwonili, że jakaś kobitka nie ma partnera i czy przyjdę, więc działa to w dwie strony i absolutnie nie jest związane z atrakcyjnością.