Wpis z mikrobloga

Mirki, zrobiłem tło na FB z kilku rysunków które zostały najlepiej przyjęte przez ludzi, powiedzcie mi co mogę zrobić aby wyglądał bardziej profesjonalnie, po prostu lepiej. Z grafiką radzę sobie tak o, używam gimpa. Chcę nauczyć się grafiki ale nie wiem od czego zacząć, trochę wektory, trochę rysowanie na tablecie, nic konkretnego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#grafika #grafikakomputerowa #gimp #tworczoscwlasna #rysunek #adlabrysunki #motoryzacja
kierowcakumbajna - Mirki, zrobiłem tło na FB z kilku rysunków które zostały najlepiej...

źródło: comment_gnA5TDUjRIqzDLMVr9RarLJzzbm6A2mg.jpg

Pobierz
  • 9
@kierowcakumbajna:

chciałem pokazać jak najwięcej, tak aby w sekundę dla nowych osób było wiadomo co mogą znaleźć na stronie


ale tak naprawdę przedstawiasz głównie dwa tematy - samochody i postaci z bajek, więc na maksa minimalistycznie wystarczyłyby dwa rysunki, a informacja przekazywana odbiorcy byłaby taka sama.

poza tym przy takiej ilości całkowicie zginęło to w jaki sposób rysunki są wykonane
Jeśli nie ogarniasz grafiki to idź w coś prostego. Lepszy prosty pomysł, ale zrealizowany porządnie niż niechlujne przebajerowanie.
Np. biurko z góry, na nim jeden/dwa rysunki, ołówek/pędzel/kredki czy czym tam rysujesz i wystarczy. 15 min. roboty, a efekt będzie bardziej estetyczny niż nic nie mówiący kolaż.