Wpis z mikrobloga

@baszmar zasięg na jednej baterii 80km, na silniejszych trybach niby więcej Ale to dopiero sprawdzę.

@Julek00 To jest gówno prawda już do niego o to pisałem ()

@Crock92 zajebiaszczy rozpęd, i faktycznie bez dźwięku dziwnie się jedzie xD ale nie ma źle (ʘʘ)
@Julek00 właśnie dlatego specjalnie nagram, motor zbiera się dużo lepiej niż to pokazali.

Ma 3 biegi, i faktycznie na 1 (do24km/h) można poczuć że jest słabszy, i to właśnie pokazali vs bieganie i hulajnoga, normalnie ten motor zbiera się lepiej niż nie jeden samochód.

Czekam na część ze sklepu internetowego ze by zamontować gimbala, wtedy nagram jak to faktycznie działa A nie gówno które zepsuli tą recenzją.

Warto sprawdzić filmy z innych
@v1lk już wertuje yt, faktycznie są jakieś filmy z odblokowywaniem prędkości o których nie wspomniał klawiter. Interesujący sprzęt. Będziesz użytkował w ten sezon? Chętnie poznam opinie po dłuższej przygodzie.
@Julek00 to jest transport do pracy/z pracy, na zakupy i małe wycieczki, kilka km mam przejechanie i jestem bardzo zadowolony, zbiera się elegancko, zostaje tylko kwestia baterii/ładowania ale to na prawdę żaden problem dla mnie xD

@fulso oczywiście (ʘʘ)
@Mekki wyjaśnię Ci to tak

Pracodawca płaci mi dojazd do pracy oraz mogę motor ładować w pracy, nie płacę nic poza ubezpieczeniem które jest wymagane zawsze.

A to ma być zwykły CityBike do pracy, wycieczki małe i zakupy, spełnia swoje zadanie jak narazie i mam nadzieję że będzie lepiej.

Jak bym chciał coś lepszego to kupił bym Soco Ts lub Zero , ale minie potrzebne ()
@Mekki A nie nie, ja staram się wyprostować to co pokazali na recenzji, na pewno są lepsze i gorsze ale ten ma w sobie to coś ( ʖ̯)

#!$%@? się trochę na tą recenzję xD nawet gdy podłączył ładowarkę to ktoś #!$%@? odkurzacz chyba włączył bo moja działa cichutko ( ͡º ͜ʖ͡º)