Wpis z mikrobloga

Wiem, że już wszyscy dawno obejrzeli, ale ja właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek i aż mnie nosi, więc muszę się podzielić swoją opinią ( ͡° ͜ʖ ͡°) NO #!$%@? MAĆ, to co zrobił Jan Frycz w tym serialu to jest liga światowa, no to jest Oscar jak #!$%@?. No przecież jak człowiek oglądał sceny, w których pojawiał się serialowy Dario to człowiek sam był obsrany i czuł ten niepokój, który wprowadzała ta postać. Dodatkowo ja przez swoje hulańcze lata młodzieńcze na niejednej melinie bywałem i zdarzyło mi się poznać osoby, które też sprawiały, że człowiek aż gęsiej skórki dostawał i Frycz zrobił to idealnie, a już przy tej scenie przy stole to aż mi się cieplej gdzieś tam w głębi żołądka zrobiło, bo sam siedziałem tak jak główny bohater przy stole pełnym wódy, na przeciwko siebie mając takiego gościa, któremu mogło się nie spodobać jedno słowo. No Geniusz przez duże G, Frycz #!$%@?ł!
#slepnacodswiatel #seriale #hbogo
f.....u - Wiem, że już wszyscy dawno obejrzeli, ale ja właśnie skończyłem oglądać ost...
  • 3
@frikuu #!$%@? w punkt, ja to samo coś tam się 2 życiu widziało i chłop kilka razy zafundował mi lekki stresik że aż brzuch poczuł, obejrzałem właśnie cały serial w jedną noc, powiem tak polecam od pierwszego odcinka wciąga jak koko.