Wpis z mikrobloga

@DPary: ale lg to jednak ciągle tylko LG, ja chcę żeby po prostu było słychać co ktoś do mnie mówi, teraz mam #!$%@? OnePlus 3 i jak ktoś rozmawia przez mój telefon to zawsze się mnie pyta jak z tym wytrzymuję, bo tak cicho słychać, że szok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kalabanga: to może najpierw laryngolog? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze słyszę by ktoś skarżył się na głośność rozmów tak po prostu. Zazwyczaj takie pretensje lecą wtedy gdy głośnik albo był zalany albo jakoś zakurzony chociaż zazwyczaj są dobrze zasłonięte. Nie wiem co powiedzieć. Mało kto w recenzjach punktuje głośność z głośnika rozmów bo zazwyczaj u wszystkich jest podobnie
@DPary: kazdy na problem rozmawiajac przez moj telefon, poczekam chyba na tego soniacza i pójdę do sklepu, w któym będę mógł przetestować telefony a potem wezmę taki, przez który da się po prostu rozmawiać. Dla każdego liczą się jakieś #!$%@? cyferki w procesorach, a ja chcę telefon z dobrym zasięgiem wifi + 4g i ma być w #!$%@? głośny + mieć dobrą wibrację.
@kalabanga czo. Miałem op3 i teraz mam op6 i absolutnie zero problemów z dźwiękiem rozmów. Miałem tez inne chinczyki i też zero problemów więc chyba coś z twoim telefonem nie halo (egzemplarzem )