Wpis z mikrobloga

" matka nie odważyłam się za żaden ruch..." Co do #!$%@? z tymi ludźmi... 100 lat łagru to mało


@niemawolnegonicku: kilkadziesiąt lat prania mózgu. Jak w sektach po paru latach ludzie są w stanie popełnić samobójstwo na żądanie guru sekty, to tak samo kilkadziesiąt lat bezmyślnego powtarzania śpiewnym głosem "magicznych zaklęć" pierze mózg.
Najpierw nastraszą tych biednych ludzi jak są dziećmi: piekłem, szatanem, wiecznymi mękami, końcem świata itp. A póżniej co
D.....t - > " matka nie odważyłam się za żaden ruch..." Co do #!$%@? z tymi ludźmi......

źródło: comment_YnWgZgjEWebQW2Y5mXnQ69V0vyt9XJ5D.jpg

Pobierz
@eMJot Parafia mojej byłej dziewczyny, wszyscy mówili jaki to ksiądz Grześ dobry chłopak, że tymi rencoma parafię w rodzinnej miejscowości założył, żeby ludzie, sąsiedzi mieli kościół blisko. Chyba dwa lata temu przenieśli go do jakiegoś domu starości dla księży, podobno z uwagi na problemy z finansowaniem budowania kościoła. Ludzie szli na mszę i stali poza kościołem w ramach protestu przed zabraniem ich ulubieńca
@niemawolnegonicku: Wiele kobiet wykorzystuje "swoje zasoby cielesne" dla awansu społecznego. Pewnie matka dodatkowo była z patologii gdzie co drugi dzień inny "wujek" dom odwiedzał i dla niej to, że ktoś karmi i zajmuje się jej dziećmi było zaletą. Niestety są nawet specjalne domy dziecka dla tylko takich hardcorowych przypadków :-(