Wpis z mikrobloga

  • 332
Moja babcia która jest w bardzo podeszłym wieku prosi mnie, żebym zamówił jej usługę instalacji internetu (sama nie korzysta z komputera) bo wnuki od strony drugiej córki nie chcą jej w ogóle odwiedzać. Mieszkają niecały kilometr od niej.

Jakie to #!$%@? przykre.
#zalesie #gorzkiezale #przegryw #internet
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@deafpool: w rzeczywistości babcia nawet do ciebie nie zadzwoniła a wpis stworzyłeś bo jiz kiedys go widziales i dostal sporo plusów
  • Odpowiedz
@deafpool: mueh żałosne, dlatego ja się cieszę że u mojej babci nie ma zasięgu ani internetu to ani nikt do nikogo nie wydzwania, ani nikt nie sterczy na telefonie. polecam bardzo z mojej strony
  • Odpowiedz
@deafpool: historyjka oczywiście wymyślona, ale mam drobną uwagę. Pamiętam, że jak miałem 15-20 lat, to wizyty u dziadków były takie sobie. Tzn wiecie, moi dziadkowie, to wspaniali ludzie. Ale serio tam się średnio siedziało. Babcia to jeszcze spoko, ugotowała coś, podpytała co tam słychać, zagadnęła (dziś ma 89 lat i wciąż jestem z nią w stanie pogadać z godzinę na telefonie). Natomiast dziadek to była masakra. Nie lubiłem z nim zostawać
  • Odpowiedz
@deafpool: stara zasada mówi, że człowiek uczciwy nigdy nie zostanie sam. Zanim tak napiszesz (a i tak myślę że to zarzutka), to zastanów się dlaczego te wnuki jej nie odwiedzają.

Ja sam nie odwiedzam moich dziadków, bo kiedy przyjechałem to dostawałem pytania w stylu "o której chodzisz spać?" "czy chodzisz do kościoła?" itd. Były to pytania których sobie nie życzę, a że nie mam ochoty robić gównoburzy to swoich dziadków widzę
  • Odpowiedz
Szkoda mi Ciebie, naprawdę. Masz bardzo płytki obraz rzeczywistości, taki młody bym powiedział. Dorośniesz to zrozumiesz.

@#!$%@?: Ale co zrozumiem? Ze OP to pedal bo wymyslil ckliwą historyjkę, ktora przewija sie co miesiac pt „Kwii kiedys to byli ludzie, tera so #!$%@? i tylko w te komputery i telefony”.
  • Odpowiedz