Wpis z mikrobloga

@ixem: po co Ci 30ton granulatu plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NamietnyDzwigowy: bylem na masażu i po tym masażu dopiero mnie zaczęły boleć, smuteczek bo zapomniałem o tym bólu
@Siateczkasrodplazmatyczna: wszystko, dosłownie wszystko, od węgla, przez najeczki orygonalne i z chin, aż po "piasek z Kołobrzegu" idący z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zasadzie jesli cos nie zostalo wyprodukowane w
@JezusekCytrusek:

Panie kolego mirku, mam pytanie. Peacuje w jedej fitmie i zajmuje sie wysylka takich kontenerow do Portugalii. Zazwyczaj sa to kontenery 40PW. Teraz pytanie, chodzi mi o rozklad ladunku. Maksymalny ciezar z ciezarowka to 44 tony, sam kontener nie moze przekroczyc 26 ton. Czy to prawda, ze jak sie bardzo zle rozlozy ciezar, to jest szansa na to, ze przy udzwigu wszystko #!$%@?? Wysylam chemie klasy 3,4,8,9.
@ixem: znam tylko przypadki gdy celnicy zabieraja towar, jesli to podrobki to idzie do utylizacji, nie wazne co to, jesli np auto to stoi na parkingu az ktos je opłaci, potem jest ewentualna licytacja, ale auta z takich licytacji sa kiepskie, bo kto chce 7 letniego mustanga z Dubaju który stał bez ruchu przez te 7 lat, a do crny doliczyć trzeba wszystko.
W terminalu stare kontenery się nie zdarzaja, spedycja