Wpis z mikrobloga

Meksyk od zawsze mnie brzydzi. Jest jeszcze bardziej zakłamany jak te 2 wykluczone ze społeczeństwa ameby.
Czy ktoś z Was zastanowił się nad najnowszymi filmikami i jego postępowaniem, w świetle ostatnich dramatycznych wydarzeń.
Knurowi, jaki by nie był odrażający zajrzała śmierć w oczy i wyraził chęć pojednania z menelem"na zawsze"
Major od dawna pogrąża się w nitro i zaczyna się bać własnego cienia, nie mając tak naprawdę ochoty na żadne wojowanie.
A menel? Obrósł w piórka bo dzieciaki od magicala sypią mu kasą i uznał że nie opłaca mu się zgoda ze Szkolną.
Hu..że knur ledwo zipie, a major to już prawie roślina. Menel ani trochę nie ma ochoty na żadne pojednanie, bo chwilowo nie musi zbierać kiepów pod biedronką. Któregoś dnia, po twoim filmiku zasrany żulu, świniakowi może stanąć jego tłuste styrane serducho i wrócisz tam gdzie twoje miejsce. Bedziesz znowu nikim, tak jak przed poznaniem Kononowicza.
Dzieciaki szybko o tobie zapomną. Jeszcze zatęsknisz za lizaniem loda dla Konona.
Nie pierwszy raz, wydaje się menelowi że już ich nie potrzebuje i wtedy pokazuje swoją prawdziwą twarz.

#kononowicz #patostreamy
Rychu_Bychu - Meksyk od zawsze mnie brzydzi. Jest jeszcze bardziej zakłamany jak te 2...

źródło: comment_bCYhMJkYggMSWB6ps4bU1AChVWlNQbOm.jpg

Pobierz
  • 17
@Rychu_Bychu: Generalnie się z tobą zgadzam ale nie do końca. U Konona nie ma czegoś takiego jak pojednanie na zawsze.
A ta chęć pojednania ze strony Konona myślę że wynika stąd że ma świadomość że na Nitrodolskiego w razie co zbytnio nie może liczyć bo ten ciągle siedzi w banku, więc szuka kogoś kto by mu pomógł w razie problemów i nie chodzi pewnie o rąbanie drzewka tylko o taką pomoc
@dizel81: Wiadomo. Dlatego napisałem "na zawsze"
Menel jest głupi, szkoda tylko że jego fani jeszcze głupsi. Miał okazję pokazać prawdziwy nowy początek po powrocie knura ze szpitala., ale co tam.
Plucie na Szkolną się bardziej opłaca w jego mniemaniu, czy konon chory czy nie gów.. go to obchodzi.
Gruby odpad ludzki obraża mu Matke a ten ma tam lazic?


@piSSowiec39: Przecież śmieć od zawsze wraca bez względu na to jak Konon nim pogardza.
Przynajmniej nikt ze Szkolnej nie oskarża menela o pedofilię albo gwałcenie Matki, jak on to robił za co powinien zostać rozjeb...