Wpis z mikrobloga

szukam #rozowypasek z #wroclaw na imprezę rodzinną, na którą zostałem zaproszony. Data to 15 czerwca. Impreza to 30 lecie ślubu mojego brata i będzie to zabawa w stylu weselnym - jedzonko, taniec, DJ, może jakieś zabawy z zachowaniem dobrego smaku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sama impreza nie odbywa się w okolicach Wrocławia tylko niedaleko Piotrkowa Tryb, ale sam mieszkam na stałe we Wro, stąd też propozycja jest skierowana dla różowych z Wro i okolic.
Mały background - na imprezę zostałem zaproszony razem z żoną ale jesteśmy w trakcie rozwodu i żona nie ma zamiaru towarzyszenia - o co ją nie prosiłem z resztą. W momencie zapraszania mój brat nie wiedział o tym fakcie - teraz oczywiście już wie jak i cała reszta bliższej i najbliższej rodziny.
Trochę o mnie. Lvl 31 here, Jestem niskim (184 cm - szach mat p0lki (σ ͜ʖσ) #pdk) blondynem, lubię książki fantasy, lubię uprawiać sport przede wszystkim sporty wodne - planuję niedługo zapisać się na kurs nurkowania. Lubię też grać w gry komputerowe, które pozwalają mi się zrelaksować po zwykłym dniu w pracy oraz interesuję się historią. Na co dzień pracuję w IT. Umiem tańczyć - impreza przesiedziana za stołem to nie dla mnie :) Omijam szerokim łukiem cały ściek wojen lewaków i prawaków oraz przegrywów z resztą świata - wypok to dla mnie przede wszystkim portal ze śmiesznymi obrazkami i tak czasem z ciekawą zawartością ale w komentarzach jak i wpisach udzielam się bardzo rzadko.
Transport, nocleg i wszystkie sprawy około imprezowe zapewniam ja, ze strony jednej z was do ogarnięcia jest dobry humor, chęć do zabawy i poznania się ze mną.
Żeby było jasne nie szukam następczyni mojej żony, nie ma to też na celu zaprezentowania mojej nowej wybranki itd. itp. Szukam osoby, którą będę mógł przedstawić jako swoją koleżankę, dobrą znajomą, z którą wiem, że będę się dobrze bawił na wspomnianej imprezie #szaramyszkadlaanonka
Po więcej informacji zapraszam na PW
To mój pierwszy wpis na mirko więc #niewiemjaktootagowac
  • 12
  • Odpowiedz
@dYbs88: Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydajesz się całkiem w porządku, nawet bym poszła z Tobą na ta imprezę, ale pewnie mój niebieski będzie niezadowolony
  • Odpowiedz