Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MercedesBenizPolska: @Insiders: ten układ klawiatury akurat jest spoko imho, sobie ustawiłem przycisk przed jedynką jako keybind do terminala i nie tracę tyldy. ^^

Sam bym aira raczej nie kupił ze względu na małą ilość ramu, jednak nie każdemu jest to potrzebne. Nie znam się na ich cenach, jednak wydaje się dość mało (jak na macbooki, które jednak kosztują za dużo), zatem gratuluję zakupu. Synchronizacja wszystkiego jest naprawdę świetną sprawą. ;)
  • Odpowiedz
@Insiders
Prawdę napisał, a ty już masz napinkę.

Ludzie w tym kraju kupują dziesiątki tysięcy urządzeń elektrycznych dziennie i nikt nie leci z tym do internetu
  • Odpowiedz
@Insiders
Edukacja i dbanie o porządek to moje hobby.

Dziś srakbuk, jutro hepi mil w maczku, a po jutrze wolnoopadająca klapa do sracza.

Stop zaśmiecaniu mirko. Tylko kłaliti kontent
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: śmieszne jest jak ludzie piszą "coś innego niż makbook to iście na pewne kompromisy", bo ja mam odwrotne doświadczenie.

Właśnie branie makbooka to kompromis wszystkiego, bo ten sprzęt jest właśnie idealnie skrojony pod przeciętnego janusza - ma go nie #!$%@?ć, ma byś średni tak żeby przypadł do gustu jak największej ilości ludzi. To powoduje, że mak to jeden wielki kompromis i nie błyszczy w żadnej kategorii, bo musi się wpisać
  • Odpowiedz
  • 0
@art212: szczerze Ci powiem ze to inny system. Ale ja go nie kupiłem bo któryś lepszy tylko chciałem mieć wszytsko zsynchronizowane razem bo mam też inne sprzęty Apple. Generalnie lubiłem Windows. Serio. Ale nie siedzę teraz na kompie tyle żeby odczuć dyskomfort używania macos zamiast Windows (całe życie na wy do się byłem) a może mi jednak nieco ułatwić życie. Jest naprawdę szybki i narazie nie mam się przyczepić do czegoś.
  • Odpowiedz
  • 0
Ostatnio wszyscy znajomi też zaczęli sprowadzać sobie używane maki po okazyjnych cenach. O co chodzi? Apple otworzyło jakiś firmowy sklep z używanymi macami czy co?


@Plp_ Wyprzedają poprzednią generację, bo kiedy cały świat produkował już laptopy z intelami "i" 8 generacji, Apple ładowało do kompów generację siódmą (2x mniej rdzeni).
  • Odpowiedz