Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 456
58/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Baldur’s Gate

Data wydania: Grudzień 1998
Platformy: PC
Gatunek: RPG

Opis: Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) och cóż to jest za cudowna gra, wszystkie części są świetne ( ͡° ͜ʖ ͡°) gra nadal bardzo grywalna i nadal chętnie wybierana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8,9
Gry-online: 8,8

#retrogaming #staregry #gry
Pobierz Krx_S - 58/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Baldur’s Gate

Data wydania: G...
źródło: comment_2Jyitaou1QJe4iUAEefpczhAbr7Etd24.jpg
  • 56
@Mystoo: Na nie szedłem później, bo miały ten czar #!$%@?ący, który sprawiał, że bohater atakował drużynę, a bazyliszki były nieszkodliwe na odległość i zasłaniałem się tym Ghulem albo ochroną przed petryfikacją, za bazyliszka większego było chyba 7k expa
@NaczelnyHejter: wystarczyło je szybko zaatakować z łuku lub za pomocą magicznego pocisku zanim zdążyły rzucić to zauroczenie żeby przerwać rzucanie tego zaklęcia. ja na bazyliszkach nigdy nie expiłem, bo zawsze byłem takim "chciwym żydkiem" i szkoda mi było kasy na mikstury i zwoje chroniące przed petyrfekcją xDDD (a potem pod koniec gry zawsze zostawałem z 200 tys sztuk złota których nie wiedziałem na co wydać xd :p)
@NaczelnyHejter: no łuki w baldurach i pierwszym icewind dale były strasznie przykokszone, też zawsze wybieram w nich specjalizacje. trójklasowcem nigdy nie próbowałem grać, ale przejście gry solo taką postacią musi być ciekawym doświadczeniem, może kiedyś spróbuje :v ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krx_S: Mógłbyś dodawać do każdej gry Twoje wrażenia związane z dana gra np że jakiś lvl był bardzo trudny albo że wracałeś do Gothica jedynki 5 razy bo jest taki super klimat w tej grze, jeśli chodzi o Baldura 1 to nigdy nie ukończyłem i muszę kiedyś spróbować ponownie :) Pozdrawiam