Wpis z mikrobloga

#wku #wojsko

Dostałem wezwanie z Wojskowej Komendy Uzupełnień o zobowiązaniu do świadczenia świadczeń osobistych w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny. Przydzielono mnie do obsady grupy ewakuacyjnej dla Bazy Lotnictwa Taktycznego.

No jak tu się nie #!$%@?ć, człowiek prowadzi własną działalność płaci podatki na te całe rozdawnictwo, a te #!$%@? jeszcze mu dupę zawracają takim gównem.

Mam 7 dni na przedstawienie czegoś co mnie od tego przykrego obowiązku wymiga. Macie jakiś sensowny pomysł?
Myślałem, o jakimś zaświadczeniu lekarskim, w sumie ostatnio bolą mnie nogi i plecy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W załączniku pismo. Żeby nie było że bait.
Dynamiczny_Edek - #WKU #wojsko 

Dostałem wezwanie z Wojskowej Komendy Uzupełnień o...

źródło: comment_MN0pgXW5fBIoKJ1jiK6rDHhtKwkE7xar.jpg

Pobierz
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dynamiczny_Edek: wiem jak starszy brat się wymigał od woja te kilkanaście lat temu. Idziesz do psychologa. Załatwisz papiery że boisz się broni, paraliżuje Cię sam widok broni, że Cię to obciąża psychicznie, trauma itd. Następnie do radcy prawnego żeby Ci napisał pisemko dla nich że na podstawie papierów od psychologa nie nadajesz się i #!$%@? im do tego. Żeby #!$%@? gdzie indziej szukać frajerów co za to państwo z dykty pójdą
@Dynamiczny_Edek Nikt Cię nie będzie ciągał po szkoleniach. Ot po prostu umiesz albo masz na stanie firmy coś co w razie W im się przyda. Więc Cię informują, że jak twoje złe wybory polityczne doprowadzą do wojny to się zgłoszą.;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dynamiczny_Edek:

No jak tu się nie #!$%@?ć, człowiek prowadzi własną działalność płaci podatki na te całe rozdawnictwo, a te #!$%@? jeszcze mu dupę zawracają takim gównem.

Wszyscy ludzie w tym państwie płacą podatki, dlaczego więc to Twoje mają dawać jakąś wyjątkowość w tym temacie?