Wpis z mikrobloga

kupiłem sobie ten smartwatch od samsung ale #!$%@? się coś dlaczego telefonu od samsunga nigdy nie kupię - dawaj zaloguj się na samsung account będzie ok. a potem #!$%@? powiadomienia, powiadomienia, powiadomienia. w ciągu paru godzin od kupna smartwatcha przysięgam dostałem tak ze 100-200 powiadomień, od nich, od prawilnego androida, wszystko wariuje, wszystko się instaluje, ściąga, dziesiątki pozwoleń, niech ich #!$%@?. system samsunga w systemie android.

no i po 10 setupów wszelkiego #!$%@? gdzie trzeba kliknąć NIE, nie chce spamu, NIE nie chce śledzenia, zaloguj się w samsung gears, samsung health i samsung gówno. a weź miej śmiałość kliknąć "pomiń" to każda apka ci przypomni w powiadomieniu co chwile czemu warto się zalogować i jakich zajebistości nie doświadczysz, a jak wejdziesz do jakiejkolwiek do apki samsung to pierwsze co widzisz ZALOGUJ SIĘ xD

nie powiem, trochę mnie to zmęczyło xD

#smartwatch #telefony #gears3 #samsung #android

edit: tak sobie myślę że miałem telefon elegancko ogarnięty, jedyne powiadomienia to te co chcę. jak mi #!$%@? samsung będzie spamować powiadomieniami zewsząd bo kupiłem smartwacha "ZA MAŁO KROKÓW ZROBIŁEŚ GRUBASIE" to oddaje to w #!$%@? xD
  • 2