Wpis z mikrobloga

@hakeryk2: nikt nie chodzi i nie nakleja łatki "certified metal band" ale konsensus jest taki - jeżeli w muzyce zespołu możemy usłyszeć albo prześledzić wstecz wpływy Black Sabbath to mamy do czynienia z metalem. Jak dla mnie Rammstein ma minimalne naleciałości BS i myślę że większość osób się ze mną zgodzi (np. nie ma ich na M-A). Przesterowane gitary i agresywne wokale to nie metal.
A poza tym XD Ktoś usłyszy
  • Odpowiedz
Oho, już się zlecieli prawdziwi znawcy xD No dawać tutaj, objawcie nam jaki jest prawdziwy metal, ale wiecie, taki jedyny i słuszny, którego nie wstyd słuchać i dopiero wtedy można się uważać za metal szlachetny xD


@hakeryk2: Nie ma jedynego, ale Rammstein to po prostu nie jest muzyka metalowa
  • Odpowiedz
@hakeryk2: Nie rozumiem tych przytyków. Ja ostatnio słucham więcej trance niż metalu. Niemniej każdy podgatunek jest ściśle określony i Rammstein nie mieści się w kategoriach metalowych, tak jak CoF nie jest zespołem BM. Nieważne, czy chodzi o metalu, czy nie
  • Odpowiedz
@hakeryk2: Nie rozumiem tych przytyków. Ja ostatnio słucham więcej trance niż metalu. Niemniej każdy podgatunek jest ściśle określony i Rammstein nie mieści się w kategoriach metalowych, tak jak CoF nie jest zespołem BM. Nieważne, czy chodzi o metalu, czy nie
  • Odpowiedz