Wpis z mikrobloga

Jarek też nie jest kościelny, a się z księżymi maca po kroczu.


@DanielAquarius: tyle ze robi to od lat, jest to stała rzecz w jego programie i światopoglądzie, a nie tak jak opozycja dziś: za potrzebą w kilka godzin po przegranych wyborach

Gra się tak jak pozwalają warunki.

Jak to dla ciebie "gra" to nie ma o czym gadać, ja tam nie chce mieć chorągiewek jako przywódców. Po takich nigdy nie
@qwarqq: Tak samo stała jak jego oko puszczone do skrajnej prawicy, kiedy temat imigrantów był na czasie. Zmieni się gra, kościół zacznie być be, to i jarek powie cześć tadziowi.
Jeżeli czołowa władza jest chorągiewką, która ucieka się do wszystkiego aby tylko utrzymać władzę i wobec wydatków państwa stosuje taktykę ''po nas choćby potop'', to czego oczekujesz? Oczekiwania na cud i zamknięcia się w swoich ideałach jak Razem czy Korwin? Tylko
@DanielAquarius: Czego oczekuję? rozbicia kur**lka jakim jest KO/KE/PO/Ch*jwiejakichzwać, pozbycia się dinozaurów a'la schedyna i mu podobnych, więcej nowych twarzy i postawienia na inne tematy niż "musimy odsunąć pis od władzy". To zrobił PiS gdy przejmował władze, tego nie potrafi zrobić KO/KE/PO/Ch*jwiejakichzwać.

Ale nieeeeeeee, teraz trzeba włazić katolom w dupę w najszybciej laizycującym się kraju w europie, bo pewnie przez niedostateczne włażenie w dupę tej grupie społecznej przegrali wybory. Wcale nie przez
@qwarqq: Ja też chcę Polski bez katoli i legatów socjalnych, ale tego to ja mogę tylko chcieć...
Co z tego, że kraj laicyzuje, skoro młodzi mają w dupie wybory? Tak jak pisałem - gra się tak jak pozwalają warunki. Możemy walić pięścią w stół i krzyczeć, że Polska to bantustan, ale co to ostatecznie zmieni? Gówno... Tu nie ma co rozpaczać, tylko trzeba odsunąć PiS od władzy i wtedy się bawić
Co z tego, że kraj laicyzuje, skoro młodzi mają w dupie wybory?


@DanielAquarius: A na kogo mieli iść głosować? Na znienawidzonego jarkacza, który jako jedyny im coś zaoferował, czy na platformersów, którzy właśnie takie akcje jak ACTA2 odwalają, czyli robią zamach na wolność słowa w internecie bez którego młodzież nie wyobraża sobie obecnie życia? Nie dziwie się że olali wybory. Aktualne partie nie mają im nic do zaoferowania, a po przegranej
@qwarqq: Tak ich te acta2 przejęło, że na te wielkie strajki mało kto przyszedł.
A nie to spoko, to nie głosujmy w ogóle, bo jak głosować w ogóle nie będziemy, to przecież ani pis, ani po nie wejdą do sejmu. A nie, czekaj...
Ochłoń człowieku, bo aż się gotujesz. Zachowujesz się jak baba w ciąży.
@DanielAquarius:

Tak ich te acta2 przejęło, że na te wielkie strajki mało kto przyszedł.

Protesty odbywały się w kilku falach, i przy pierwszym glosowaniu było sporo ludzi, szczególnie w południowej polsce. Jak ich przedstawiciele z PO wbili im nóż w plecy i przepchnęli to dalej, do punktu gdzie już nie dało się tego cofnąć, tylko lekko zmodyfikować, to się nie dziwię że druga fala protestów miała dużo niższą frekwencje. Nie było