Wpis z mikrobloga

Co fajnego można zobaczyć w niezbyt dalekiej (godzina autem) okolicy od Drezna? Wybieram się na długi weekend, po samym Dreźnie trochę połażę pewnie, ale okolice mnie bardziej interesują. Byle to nie wymagało offroadu. Czytałem o Szwajcarii Saksońskiej, więc to punkt obowiązkowy, ale co jeszcze?
Lubię ładną architekturę i ładne widoki.

Korci mnie Glashutte, bo jestem fanem zegarków, tylko w sumie nie wiem czy tam jest cokolwiek do oglądania.
Moritzburg warto?
#drezno #saksonia #niemcy #podrozujzwykopem
Pobierz advert - Co fajnego można zobaczyć w niezbyt dalekiej (godzina autem) okolicy od Drez...
źródło: comment_XzqHoO7KRCLcVtcYi1gNyXQa2Uf4pswl.jpg
  • 3
@advert: Gerlitz, Oybin z Górami Żytawskimi, Bastei które masz na fotce (tam zresztą polecam pochodzić, przepłynąć promem za 1 euro na drugą stronę czy zajechać do Koningstein czy zamku Stolpen), Miśnia, Moritzburg, Kromlau z Mużakowem. Po drodze do Bastei warto też zobaczyć Pirnę, świetna gotycka katedra.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@advert:

Drezno – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie lipskim, w gminie Ciepielów


Nic tam nie ma ziomek, nie warto jechać, chłopy z widłami Cię pogonią i tyle będzie że zwiedzania