Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna jest zbyt logiczna i... mi to przeszkadza :/. Wiem, ze może to nielogiczne co teraz pisze ale tak jest. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ale po prostu przeszkadza mi jej logicznośc a raczej to że czasami nie bywa nielogiczna. Rozumiecie? Znam ją od jakiś 8 miesiecy, to koleżanka mojego kumpla, spodobala mi się i 3 miesiace temu zaprosilem ja pierwsze spotkanie, od tego czasu spotyakmy się regularnie, bardzo ja lubie, można powiedziec ze już jestesmy jako para. O ile na poczatku tego w ogole nie zauwazalem, albo zauwazyłem ale nie miałem z tym zadnego problemu to od jakiegoś czasu juz mam z tym problem. Ona po prostu bardzie myśli jak facet niż jak kobieta. Nie chodzi o to, ze nie jest kobieca bo jest, i z wygladu i z zachowania, tylko oprócz tego, ze z cech charakteru ma cechy kobiece to ma jeszcze dodatkowo niektóre cechy męskie. No nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.
W sytuacjach kiedy np. sie kłócimy, o cos sprzeczamy czy mamy inne zdanie to ona nie kieruje się emocjami tylko właśnie logiką, na spokojnie wszystko tłumaczy, nie krzyczy, urzywa logicznych argumentów, nie robi żadnych cichych dni, nie ma focha, nie obraza sie, jak ma jakiś problem coś jej nie pasuje to od razu mi o tym mówi, nie ma czegoś takiego że ona stosuje to słynne "domyśl się". W porównaniu do moich byłych czy chociażby moich koleżanek tą logiką bije je na głowę.
Wiem jak to brzmi, kobieta marzenie, kto nie chciałby mieć kobiety która nie wali fochów? Wiem, ze to co zaraz napiszę będzie strasznie głupie ale brakuje mi u niej czasami takiej typowej #logikarozowychpaskow, żeby sie raz na jakiś czas po prostu najnormalniej w świecie obraziła na mnie. Jak byłem z poprzednii dziewczynami ale jak się z jakimiś spotykałem to zawsze chciałem miec taka dziewczyne jak ona, taką która nie będzie krzyczeć podczas kłótki, która będzie wszystko załatwiać spokojną rozmową ale jak już taką znalazłem to mi to przeszkadza ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kumple mówią, ze ja na łeb chyba upadłem i nikt nie rozumie mojego problemu. Nie wiem jak z tego wybrnać, bardzo ją lubie, dobrze się dogadujemy, w łóżku mamy ogień, bardzo mnie pociaga, czuje że coraz bardziej mi na niej zależy, coraz bardziej się #!$%@? ale ta jedna cecha, którą ona ma taki mi psuje ją jako osobę, ze szok. Niby dla 30 letniego straego konia taka kobieta to jak marzenie a jednak nie :/. Jest jakaś rada na ta sytuacje?

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zalesie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
Moja dziewczyna jest zbyt logiczna i... mi to przeszkadza :/.


what?

Wiem, ze może to nielogiczne co teraz pisze ale tak jest. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ale po prostu przeszkadza mi jej logicznośc a raczej to że czasami nie bywa nielogiczna. Rozumiecie? Znam ją od jakiś 8 miesiecy, to koleżanka mojego kumpla, spodobala mi się i 3 miesiace temu zaprosilem ja pierwsze spotkanie, od tego czasu spotyakmy się regularnie, bardzo