Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 595
67/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Mafia

Data wydania: sierpień 2002
Platformy: PC, PS2, XBox
Gatunek: TTP

Opis: Najlepsza gra gangsterska jaka została wydana. Takie moje zdanie, klimat lat 30 do tego te samochody i ta porywająca historia. Nie to co teraz trzecia odsłona z czarnym bohaterem a tfu na to. Druga odsłona nie złapała mnie tak za serce jak jedynka. Pomyślcie jesteście zlotówo i robicie zlecenia do najgorszych dzielnic bo się nie boicie i nagle zostajecie gangsterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,1
Gry-online: 9,4

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 67/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Mafia

Data wydania: sierpień ...

źródło: comment_52O2voI59LmXIfNVXv5VUZJMz4iGB1kD.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Postronny: ja pamiętam tyle że wystarczyło w miarę się trzymać wyścigowej linii, oraz unikać błędów, sam byłem ciekaw skąd wzięła się legenda tej misji, dopiero jak zobaczyłem na jutube że ludzie próbują zrobić tą misję bez używania hamulca, albo dają gaz w dziwnych miejscach albo #!$%@? wie co jeszcze XD.

  • Odpowiedz
@Postronny: Misja była łatwa (wersja bez patcha) ale w moim przypadku o prostocie wykonania decydowała kierownica która miałem podpięta do kompa, i ona realizowała wszystkie jazdy autami w grze, wszyscy kumple na osiedlu mieli z nią problem i też im się dziwiłem do momentu aż sam próbowałem przejść na klawiaturze...
  • Odpowiedz
@Gooma: pamiętam zonk jak po wielu latach odpaliłem i udało mi się gnoja na moście tym czerwonym zabić, myślałem, że gra się zbugowała bo nie podejrzewałem że skrypt umożliwi taką swobodę. Dziś próżno szukać takich rzeczy w grach. Jak masz gonić typa to on będzie niezniszczalny i rubberbandował bylebyś tylko prowadzony jak dziecko za rękę brał udział w pościgu
  • Odpowiedz
  • 0
@mikau to był dosyć niespodziewany element i chyba jedyny tego typu w tej grze, która oczywiście nawet jak na tamte czasy była dosyć liniowa (sztuczne ograniczenie swobody w mieście w niektórych misjach). Mi osobiście to nie przeszkadzał bo nadrabiala w wielu aspektach. Fizyka wozów, fabuła, świetna muzyka i dźwięk, grając czules wtedy ten klimat, widać było napracowanko.
  • Odpowiedz
@Krx_S: Cholera pomyśleć że ta gra miała fabułę lepszą niż niejeden z topowych seriali. Pamiętam jak miałem łzy w oczach że to już koniec gdy trzeba było zabić tego przyjaciela w ostatniej misji. W tym momencie mam ciarki gdy słyszę soundtrack.
Mafia na zawsze w moim sercu, pokłon dla twórców i oby jeszcze kiedyś było mi dane doświadczyć takiego dzieła.
  • Odpowiedz
@Krx_S: ochhh jaka to byla gra... masakra majsterdztyk najlepsza w jaka gralem... ostatnio przeszedlem 2 tez fajna ale napewno nke to samo... 3 chyba tylko z nostalgii przejde
  • Odpowiedz
Gierka zajebista- znakomita muzyka nadająca klimat, bardzo ciekawa fabuła i trudne misje, które były bardzo dopracowane bo nie powtarzały się jak w gta. Już mafia 2 była gównem, ponieważ jedynka tak wysoko postawiła poprzeczkę.
  • Odpowiedz
A misja z samochodem wyścigowym była jeszcze trudniejsza jak grało się w 10-15FPS.


@biskup2k: Chyba nie, w 60 FPS auta zbierają się dość powoli, w 30 FPS jeździ się już całkiem normalnie. Zresztą misję z wybuchającym białym Mercedesem z jazdy ekstremalnej da się przejść tylko przy maksymalnie 15 FPS.
  • Odpowiedz
@Gooma: Podobnie było z misją po motelu za miastem. Ziomeczek uciekał żółtym lassiterem tak długo że się rozbijał w pewnym miejscu. (btw. dało się przed wejściem do motelu odstrzelić mu koło, to po misji wsiadał do auta i nie mogl ruszyć). Gra dopracowana bardzo.
  • Odpowiedz