Wpis z mikrobloga

Kilka razy oglądając 1z10, słyszałam - na samym początku, gdy zawodnicy się przedstawiają (skąd są i czym się interesują) - frazę w tym stylu: "moje zainteresowania to historia, motoryzacja i moja narzeczona Kasia", albo "interesuje mnie sport, medycyna i mój chłopak Tomek". Nosz kurde, serio? Do #1z10, wydaje mi się, dostają się ludzie w miarę inteligentni; jak czyimś zainteresowaniem może być druga połówka? W ogóle drugi człowiek? Rozumiem jeszcze, jakby mówili, że Skłodowska-Curie albo Mickiewicz ich interesuje, ale co ma oznaczać, że "moim głównym zainteresowaniem jest mój chłopak/moja dziewczyna"? ( _) #gownowpis #niewiemjaktootagowac
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@embittered: często to zakład z durnymi znajomymi.
Sam miałem propozycje "odwal x to damy flachę". Żarty w kultowym można robić na poziomie rzucając mądrymi słowami. Znam parę osób co tak zasmieszkowało.
@Pangia no właśnie najbardziej w pamięć mi zapadł taki typowy przegryw, który rzucił tekstem o narzeczonej. Brzmiało to właśnie tak, jakby chciał jej zaimponować, albo w ogóle jakby ona mu kazała tak powiedzieć XD