Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@?, co się #!$%@?.. jechałem sobię ekspresówka i nagle auto zaczęło mi klekotać (okolice silnika/kokpitu) check engine mrugał, zgasiłem szybko silnik i #!$%@? na pobocze. Głośny krzyk #!$%@?, próba odpalenia - nic to nie dało xD auto się odpala, całe się trzęsie wręcz #!$%@? na boki i po chwili traci obroty i gaśnie. Dodaję gazu to klekocze. Co to może być? Cewka? Świeca? PANEWKI?:-(

E46 1.9 118km benzyna + gaz

#bmw #e46 #motoryzacja #samochody
  • 57
@r4mzi: Mirku a może sprawdź komputerem błędy ECU? Trzęsienie silnikiem to może zostać spowodowane przez problemy z osprzętem elektrycznym, czujnikami. Jakby to była panewka to byś wiedział, czuł że silnik ewidentnie ma ochotę dezintegrowac się, a jak chęci świeci to autko coś wie i chętnie powie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SoundsGoodMan: oddane do mechanika, pierwsze co powiedzieli, że cewka, wypada zapłon, a trzaskanie przy depnieciu to "niespalone paliwo wybucha gdzieś xD". Mają użyczyć sprawną używkę zobaczyć czy to jest to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4mzi: nie palil na jeden cylinder i trzasl sie i gasł, ale nic w silniku nie trzaskalo. W sumie takie objawy daje wiele awarii więc dużo nie pomoge na odległość