Wpis z mikrobloga

@Cohonez: Miałem tak samo z zestawem 5571 Giant Truck z serii Model Team. Świeciły mi się oczy do niego przez długie lata, nie było mnie a niego stać bo ceny starych używek wzrosły kosmicznie aż moje marzenie spełnił Lepin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZjadamChmury: Miałem ten model (nadziani dziadkowie). Miałem wtedy 10 czy 12 lat i do wyboru 8480 (space shuttle) albo 8880. Do dzisiaj się zastanawiam, czy w alternatywnej rzeczywistości gdzie wybrałem 8480 wyrosłem na inną osobę, której np. nie interesuje motoryzacja. A sam 8880 przerabiałem na różne sposoby. Pamiętam nawet najprostszy patent na obniżenie i usztywnienie zawieszenia: wystarczyło zmienić położenie tych niebieskich "belek" wcześniej robiąc miejsce przez usunięcie "nakrętek". Do tego widebody,
LexiFleksi - @ZjadamChmury: Miałem ten model (nadziani dziadkowie). Miałem wtedy 10 c...

źródło: comment_gRRSvLHXdkAl3f34gQziCzyYyk78k6jm.jpg

Pobierz
Dla zainteresowanych mogę odświeżyć nieco temat. Posiadałem ten model będąc dzieckiem, był moim marzeniem. Później, będąc nastolatkiem zbierającym pieniądze na części rowerowe sprzedałem go na Allegro. Teraz, po kilkunastu latach, będąc zamkniętym w domu zatęskniłem za tym modelem i za dzieciństwem - postanowiłem go "odkupić". Niestety przeglądając ceny na Allegro i OLX stwierdziłem, że jest drogi. I tutaj pojawił się....niemiecki Ebay, gdzie modele pojawiają się regularnie (w zasadzie kilka sztuk tygodniowo) i