Wpis z mikrobloga

@NaczelnyHejter: Nie wiem, ale ja bym umarł po takiej dawce w tak krótkim czasie.
Za małolata ostro chlałem, jak się przygotuje psychicznie to smak wódy nie robi na mnie wrażenia i pewnie bym nawet nie rzygnął Tylko za 15 minut pewnie bym po takiej akcji zwyczajnie #!$%@? nie żył.

Zwyczajnie zaprawieni w boju chyba i tyle. Ja ostatnio wypiłem 8 piw, niby wszystko spoko, zwyczajnie nawalony, przyszedłem do domku, łożko, spać.
@rzeznia22: kiedyś przy mnie gościu wypił sam pół litra na raz, chłopaczek jakoś koło 20-23 lata. Po akcji nawijał normalnie przez jakieś 15 minut, potem jebnięcie i gościu nie mógł się wysłowić. Oczywiście "zgon" mega, oszczał się i w ogóle nieprzyjemny widok. Ale to też straszny patus był i dla niego takie akcje to nic nowego :/
@BooB: Nie wiem, ja się nigdy tego nie podejmowałem, bo zwyczajnie wiedziałem jak to się może skończyć. Ja naprawde bym się bał, że zwyczajnie organizm nie da rady. Bo o ile wydoić 0,7 mi się udawało, a nawet litre i kilka piw w dobrych czasach, to nie w minute, tyko jakieś dwie godziny. Oszczanie się to chyba byłby najmniejszy problem po takim czymś. Chociaż i to mi się nigdy nie zdarzyło,
@NaczelnyHejter: nie próbuj. Tym razem mu się udało, następny może być jego ostatnim. Chłopaki na wiosce obok zorganizowali sobie konkurs kto więcej wypije. Jeden wypił 0.7l duszkiem i padł na ziemię i nie wstał. Skończyło się życie, przez głupi konkursik o gówno.

Nie warto
@NaczelnyHejter: chłopie, to są lata praktyki, ja ci potrafię #!$%@? 300ml i popić browarem- fakt jestem #!$%@?, ale to ci nie nachodzi po 3 minutach, jak ten film, ale po 10-15min pewnie on leży później #!$%@? w 4 dupy , a nagrywający zgarnia kwit i tyle w temacie, to jest tak zwana 5 zmiana, widać ze mało wiesz o życiu (,)(,)