Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza sytuacja w klasie
Nauczycielka zaczyna drzeć #!$%@?ę więc mówię spokojnym tonem
- Proszę nie podnosić na mnie głosu, bo wykonując ten zawód nie powinna tego pani robić, to nieprofesjonalne
HURR DURR JESTEM TYLKO CZŁOWIEKIEM NIE OBRAŻAJ MNIE
+ implikowanie że stwierdziłam że się nie nadaje
I jak w tym kraju ma się cokolwiek zmienić, skoro nawet nauczyciele dają raka i uczeń potrafi wykazać się większą dojrzałością niż nauczyciel który nie potrafi opanować swoich emocji i frustracje przenosi na dzieci.
#szkola #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 22
@StarszyPan: A tutaj jest dłuższa historia, której nie chcę mi się opowiadać, ale powód był inny niż "rzucam papierkami i gadam na lekcji"
Ta nauczycielka jest po prostu specyficzna, wprowadza negatywną atmosferę na lekcji, czasami zachowuje się jakby to wszystko było dla niej jedną wielką karą, a ja po prostu mam naturę sprzeciwienia się takim ludziom i podważania ich "autorytetu"
@malicious_murder: Oj zdziwisz się, że raczej nie bedzie gorzej. Tam wiekszosc ma cie w dupie i dla nich nauka gowniarzy to strata czasu a nie misja, cos o tym wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XD A jakbys napisala to by było śledztwo kto zalatwia sprawy poza uczelnia zamiast najpierw wewnatrz zalatwiac konflikty ( ͡° ͜ʖ ͡°)