Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieszkodnik: Godziny i dni otwarcia w internecie mogą być nieprawidłowości. Ba, nawet w aplikacjach które pokazują co jest w niedzielę otwarte - zdarzają się błędy. Z kolei w PRLu było popularne narzucanie ludziom tego co, gdzie i kiedy wolno im robić. Porównanie dotyczy mentalności władzy przy wprowadzaniu zakazu, a nie stricte tego jednego prawa. Wtedy jednak ludziom się to nie podobało, a teraz znajdują się tacy co temu jeszcze przyklaskują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@92feliks: chyba mnie tam niepotrzebnie dałeś, ja nic o papierze nie mówiłam. Generalnie to nie jest tak, że inne narody nie pracują. Oni sobie radzą, nawet jak mają sklepy w tygodniu do 18. My po prostu staliśmy się bardzo wygodniccy i z drugiej strony nie myślimy o tym, że wcale nie trzeba zasuwać na okrągło. Takie jest moje zdanie, ale rozumiem, że dla wielu to może być spore wyzwanie nauczyć się
  • Odpowiedz
Godziny i dni otwarcia w internecie mogą być nieprawidłowości. Ba, nawet w aplikacjach które pokazują co jest w niedzielę otwarte - zdarzają się błędy.


@Tr8025: mogą. Jednak skorzystanie z nich to i tak lepsze rozwiązanie niż:

Chodzenie od sklepu do sklepu szukając tego otwartego,
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: czyli podsumowujac:

1. wypowiadasz sie na temat nie majac o nim zielonego pojecia,
2. bazujesz jedynie na powielaniu opinii ludzi, ktorzy rowniez nie maja o tym zielonego pojecia, a na dodatek sa osobiscie zainteresowani sprawa = brak obiektywizmu i szerszego spojrzenia,
3. wypomnienie brakow merytorycznych okreslasz jako "czepianie sie na sile".

xDDDDDDDDDDDDDDD

klasyczny #rozowypasek
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: powinni zakazac handlu we wszystkie dni tygodnia oprocz poniedzialku od 8 do 16. mozna sie przyzwyczaic, jak ktos nie umie sobie zorganizowac czasu to jego wina, pracownicy sobie odpoczna, pkb wzrosnie, ludzie i tak sa zbyt wygodniccy, co #!$%@? nie bedziesz se mogl kupic piwa gozdzikowo bananowego hahaha nowobogacki cwelu, itd itp
  • Odpowiedz
@Karoleer:

1. wypowiadasz sie na temat nie majac o nim zielonego pojecia,


3 lata pracowałam w sklepie odzieżowym, akurat w czasie kiedy zaczęli wprowadzać te zmiany. W dwóch różnych sklepach, łącznie z jakąś 100 ludzi. I absolutnie wszyscy mówili dokładnie to samo i cieszyli się z tej zmiany. Także jednak trochę pojęcie mam.

bazujesz jedynie na powielaniu opinii ludzi, ktorzy rowniez nie maja o tym zielonego pojecia, a na dodatek sa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: XDD

i ciagle to samo, "bo ja tak mialam/bo ja tak slyszalam" - najsmieszniejsze jest to, ze reprezentujesz taki poziom brakow, ze nawet nie wiesz czego nie wiesz, ale twardo obstajesz przy swoim. zenujaca wymowka, ze niby atakuje kogos ze wzgledu na plec - chetnie wypominam braki merytoryczne niezaleznie od plci, nie moj problem, ze u rozowych to znacznie latwiejsze.

szkoda, ze takie dzbany maja prawa wyborcze - pol biedy
  • Odpowiedz