Wpis z mikrobloga

Mirabelki, Mirki i Bombelki mam dla was #rozdajo, do zdobycia 3 kody rabatowe, każdy o wartości 500zł do wykorzystania w sklepie internetowym z częściami motoryzacyjnymi superparts.pl.

Aby wziąć udział należy zaplusować ten wpis, zielonki biorą udział - przecież mamy już poważne zabezpieczenia na wykopie.

Dodatkowo dla każdego kto wpisze podczas zamawiania kod rabatowy WYKOP dostanie 6% rabatu na wszystkie produkty w koszyku (nie dotyczy kosztów dostawy). Powyższy kupon będzie ważny do 2019-06-11 23:59:00.

Wybór 3 użytkowników nastąpi zaraz w poniedziałek (10.06.2019) po wszystkich #mecz (po ~23:00) poprzez mirkorandom.

#motoryzacja #samochody #motocykle #promocje #superparts #zakupy #kodyrabatowe #mechanikasamochodowa
superparts_pl - Mirabelki, Mirki i Bombelki mam dla was #rozdajo, do zdobycia 3 kody ...

źródło: comment_lrx8vZlO7nesLk5kcuwZfagdhONDp15k.jpg

Pobierz
  • 74
@superparts_pl: rabat jak rabat ale co tu zrobić łącznik stabilizatora do wymiany i są dwie opcje gwint 12mm i 10mm i każdy wybór dobry, co tu brać, jakieś wskazania, przeciwwskazania... pewnie się nie obędzie bez sprawdzenia gwintu organoleptycznie
@oremi: dlatego mam dobrego znajomego który ma sklep motoryzacyjny, zamawiam rano, paczka jest w południe a jak coś nie pasi to przyjmuje od razu ^^
rabaty pierwsza klasa, raz szukałem napinacza który na internecie najtaniej był po 280, on mi sprzedał za 170 :P