Wpis z mikrobloga

  • 0
@keyg: Nie wstawię się na pośmiewisko, ale naprawdę od 8 dni mam taki trening. Jeśli chcesz pomoc to chętnie przyjmę rady, możesz mi zaufać. Nie jestem trollem
  • Odpowiedz
@Semargl: Po prostu nie rozumiem jak ktoś kto dochodzi do 25 podciagniec, pracując jako programista czyli musi umieć szukać informacji i mieć coś w głowie nie potrafi samemu poszukać informacji na temat treningu gdzie teraz nawet nie trzeba czytać tylko odpalić yt. Do tego mówisz ze masz pare kilo za dużo.
  • Odpowiedz
  • 1
@keyg: Właśnie szukam. Moim zdaniem lepiej się dopytać niż szukac w necie. Jest to bardziej czasochłonne. Tak samo w programowaniu, jak mam problem czy pytanie często wole podejść do seniora niż siedzieć 5 godzin walkując stackoverflow
  • Odpowiedz
@Semargl: Pomyśl jakie ćwiczenia ci się najbardziej podobają, ewentualnie jakie ćwiczenia budują jaką sylwetkę, popatrz jaka sylwetkę mają osoby uprawiające dany sport i na tej bazie buduj trening. To co napisałeś to najbliżej street workoutu jest, w takim wypadku dobrze byłoby się uczyć od Kury yt: kura workout
  • Odpowiedz
@Semargl:
siłka: greyskull kasahara, fbw saker
kalistenika: reddit recommended routine albo jakaś inna z reddita zależy czy chcesz bardziej bazę czy elementy

nie wymyślaj jakichś abominacji tylko użyj czegoś co już istnieje i zostało sprawdzone
  • Odpowiedz
@Semargl co do biegania się nie wypowiem Natomiast nie widzę kompletnie sensu brzuszków i przysiadów i taka ilość wydaje mi się niezbyt sprzyjająca dla układu kostnego (ale nie uzasadnię żadnymi źródłami) Poza tym 100 pompek i 100 podciągnięć to dosyć duży rozrzut. 100 pompek da się zrobić w jednej serii, a 100 podciągnięć dla większości osób jest nieosiągalne w kilkudziesięciu

No i cały ten trening wygląda na całkiem randomowy. Nie wiem jaki
  • Odpowiedz
  • 0
@kuskoman: Właśnie wróciłem z biegania :D a celem jest tak jak mówiłem teoche ruchu, bo jako programista student mam go mało. Miałem 4 obowiązkowe semestry wf i je zrobiłem i zauważyłem ze przes rok moja postawa i ciało się zmieniło, wiec postanowiłem zacząć coś z tym robić. No i schudnąć by się przydało. A 100 podciągnięcie robię ny moc w końcu robić pullups. A pompeczki na plecy, tricepsy i w sumie
  • Odpowiedz